Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rankingi - Cruiserweight
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(10-11-2015 06:17 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Co niby? jak?

No huk będzie u mnie słychać. #grasłów xd
A już wiem z hukiem spadną u ciebie w rankingu Wink
Tzn. ja się w te rankingi nie bawię. Tongue Ale też z chęcią zobaczę jak inni tutaj poukładają cruiser'ów.
CW to ostatnimi czasy bardzo dynamiczna kategoria. Na dziś widzę to mniej więcej tak:

1. Drozd
2. Lebiediew
3. Makabu
4. Głowacki
5. Ramirez
6. Usyk
7. Afolabi
8. Huck
9. Mchunu
10. Kalenga

@Wietnam
Nie widzę u Ciebie w 15-tce ani nawet na zapleczu Kalengi, to przez niedopatrzenie czy uważasz go na tyle słabego że nie figuruje nawet w TOP20?
Myślę, że Szumenow i Włodarczyk powinni być poza dyszką, ale to tylko moje spostrzeżenia, z którymi nie musisz się zgadzać Wink.
zwykłe niedopatrzenie, daje go na zaplecze,
ale teraz mogę też się przyznać że nie widziałem go za bardzo w akcji, jedynie Highlights
z Masterem.
podobnie jak @Gogolius który mało razy widział Gonzaleza i twierdzi że jak go zobaczy
może wstawić go do top 10 rankingu P4P, tak samo mogę teraz ewe.stwierdzić Wink co do Kalengi.

Włodarczyk przegrał z Numerem 2 u mnie Grigorijem Drozdem, Mistrzem WBC
uważam że to nie jest dostateczny powód aby wyrzucić go z dziesiątki, ,
Zobaczę jak się rozwikła walka panów Shumenow i Włodarczyk, .
(10-11-2015 06:05 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]10.Marco Huck

Z czystej ciekawosci. Ile Huck polecial w dol oczek po utracie tytulu?
1. Usyk
2. Lebiediew
3. Drozd
4. Makabu
5. Huck
6. Kalenga
7. Mchunu
8. Włodarczyk
9. Gasijew
10. Głowacki
Gwoli wyjaśnienia: poziom w cruiser wydaje mi się ogólnie bardzo wyrównany i niektóre miejsca mogą wydawać się za wysokie/niskie. Chyba nie ma sensu szerzej opisywać każdego miejsca szczegółowo po kolei - na wszelkie pytania i wątpliwości chętnie odpowiem Wink Więc króciutko.

1. Denis Lebiediew - różnice między pierwszymi trzema miejscami bardzo niewielkie, ale Denis ma wśród wszystkich zdecydowanie najlepsze resume i w ostatniej walce dodatkowo udowodnił, że wciąż jest w wysokiej formie
2. Grigorij Drozd - znakomicie zdeklasował Krzyśka Włodarczyka, być może pod względem umiejętności na ten moment bije Denisa, ale biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, już tak kolorowo nie jest
3. Krzysztof Głowacki - Znakomity boks z Marco Huckiem, wcześniej super postawa z dobrym przecież Seferim.
4. Ilunga Makabu - Zwycięstwo nad Mchunu + ogólna prezencja w pozostałych pojedynkach
5. Oleksandr Usyk - największa nadzieja w CW na ten moment
6. Krzysztof Włodarczyk - Czakijew, Green na wyjeździe - dozgonny szacunek. Skompromitował się z Drozdem, odstaje od czołówki, ale patrząc na pozostałe nazwiska w tej kategorii, myślę, że wciąż jest w czołówce
7. Viktor Ramirez - średnia walka z MacKenziem, dobra postawa z Afolabi. Mam mieszane uczucia względem niego - czekam na więcej
8. Murat Gassijew - znakomity gość, bardzo czekam na jego walkę z Kiladze
9. Mairis Briedis - fantastyczna walka z Charrem, bardzo dobra z Ismailem Abdoulem. Nie chcę go przeceniać, ale to dobry chłopak
10. Thabiso Mchunu - świetny bokser, ale przegrał z Makabu. Wiem, żadna to ujma, ale jednak przegrał. Może powinien być nad Breidisem i Gassijewem?

Bliska poczekalnia:
Yunier Dorticos - nieznany szerzej bokser - perełka
Ola Afolabi - ekstra walka z Czakijewem, ale słaba postawa z Ramirezem nie pozwala mi zapisać go w 10.
Youri Kalenga - fajny chłopak, ale czekam na jego kolejną walkę.

Dalsze miejsca:
Olanrewaju Durodola
Mateusz Masternak
Tony Bellew
Dimitrij Kudriaszow
Noel Gavor
Beibut Szumenov
Michał Cieślak
Rachim Czakijew
Iago Kiladze

Pozostałe nazwiska to niemal wszystkie jakie na ten moment śledzę ze ścisłej czołówki. Kolejność jest przypadkowa, jedni mają szanse na bardzo dużo, inni te szanse mają sporo mniejsze, ale myślę, że każdego z nich warto śledzić. Nawet Czakijewa.

Aha, nie zapomniałem o Marco Hucku.
(10-11-2015 07:22 PM)BMH napisał(a): [ -> ]
(10-11-2015 06:05 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]10.Marco Huck

Z czystej ciekawosci. Ile Huck polecial w dol oczek po utracie tytulu?

To jest moja premiera rankingu, więc u mnie nie poleciał Wink
Cytat:9. Beibut Shumenov
10.Marco Huck
11.Tony Bellew
12. Murat Gassiev
13.Mateusz Masternak
14.Ola Afolabi
15 . Olanrewaja Durodola

Nie! Shumenov to cieniak! Serio : <
Kogo on pokonał dobrego? NIKOGO... on się w ogóle nie nadaje na 9. miejsce w cruiser...skąd TY go tu wziąłeś?
I to jeszcze nad Huckiem??!!
Nie licząc Gassieva to reszta go robi jak chce...
Troche losowa ta końcówka mi się wydaje
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie