Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rankingi - Heavyweight
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Maj 2015

1. Kliczko
2. Fury
3. Powietkin
4. Pulew
5. Wilder
6. Jennings
7. Głazkow
8. Stiverne
9. Joshua
10. Takam
1. Wladimir Kliczko
2. Tyson Fury
3. Aleksandr Povietkin
4. Deontay Wilder (!)
5. Bryant Jennings (+1)
6. Wiaczeslaw Glazkov (+4)
7. Erkan Teper (!)
8. Carlos Takam
9. Kubrat Pulew (-5)
10. Bermane Stiverne (-5)

U mnie spore zmiany od ostatniego rankingu (prawie 8 miesięcy). Szczyt się nie zmienił, wkrótce walka o koronę między Furym a Kliczko. Dalej Sasza, który niszczy wszystkich jak leci. Później mistrz WBC, wprawdzie ostatnia walka niepokoi, ale dalej Wilder jest faworytem w walkach z zawodnikami niżej. Pierwszą połówkę zamyka Jennings, który wstydu walką z Kliczko nie przyniósł (choć mnie nie zachwycił).
Dalej ranking podoba mi się dużo mniej. Glazkova doceniam za zwycięstwo z USS, choć walka bliska. Później gorący debiutant w rankingu - Teper, za zdemolowanie Price i ogólnie solidną formę. Takam to nie jest ścisły top, ale ósme miejsce pasuje.
Ranking zamykają nieaktywni Pulew i Stiverne. Wyrzuciłem USS (zastanawiałem się nad wymianą ze Stivernem, ale jednak nie) oraz Pereza, któy zniżkuje z formą.
1. Tyson Fury (+1)
2. Wladimir Kliczko (-1)
3. Aleksandr Povietkin
4. Deontay Wilder
5. Bryant Jennings
6. Wiaczeslaw Glazkov
7. Erkan Teper
8. Carlos Takam
9. Kubrat Pulew
10. Bermane Stiverne

Big Grin
Premiera

1.Deontay Wilder
2.Tyson Fury
3.Wladimir Kliczko
4.Alexander Powetkin
5.Czar Glazkow
6.Bryant Jannings
7.Anthony Joshua
8.Andy Ruiz
9.Bermane Stiverne
10.Kubrat Pulew


@Gogolius , zastanawia mnie jedno
Dlaczego w twoim rankingu Deontay Wilder niepokonany mistrz świata najbardziej prestiżowej federacji WBC
jest w rankingu dopiero czwarty za Powetkinem, ., mniej lubiany od Saszy? Wink
Wilder 1 błagam po tym co zrobił Fury??????Maks 3 miejsce.
Kogo pokonał ten Wilder? Ma gorsze resume niż Powietkin.
Liczy się resume ? nie pas,? pas jest w dupie.
Powetkin nie jest mistrzem, taka jest prawda, ,
No wlasnie co sie liczy Wietnam? Co to ranking? Kryteria jakies sa, czy sypiesz nazwiskami jak leci?
sypie jak leci ,.

Nawet nie wiem kim oni są Wink
Liczy się po primo, pośiadany tytuł najbardziej prestiżowej federacji, resume, i styl.
1. Deontay Wilder
2. Alexander Powetkin
3. Tyson Fury
4. Wladimir Kliczko
5. Anthony Joshua
6. Luis Ortiz
7. Vyacheslav Glazkov
8. Bryant Jannings
9. Kubrat Pulev
10. Andy Ruiz
(30-11-2015 02:17 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Liczy się po primo, pośiadany tytuł najbardziej prestiżowej federacji, resume, i styl.



1)Jezeli pierwsze to z tym pasem, to nie jest zart, to nie odniose sie merytorycznie.

2)Co rozumiesz przez resume?

3)Co znaczy styl? Styl w jakim boksuje, czy styl wygranych?

Ost.) Ktore z powyzszych kryteriow o ktorych napisales, jest Twoim zdaniem najwazniejsze?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Przekierowanie