Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Shawn Porter - Julio Diaz I (2012-12-15)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Shawn Porter vs Julio Diaz I

[Obrazek: Shawn-Porter-Julio-Diaz-032.jpg]

Data: 2012-12-15
Miejsce walki: Sports Arena, Los Angeles, California, USA
Stawka walki:
Sędzia ringowy: Raul Caiz Jr
Sędzia punktowy 1: Steve Morrow 96-94 (Porter)
Sędzia punktowy 2: Barry Druxman 95-95 (Draw)
Sędzia punktowy 3: Marty Denkin 94-96 (Diaz)
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=vGCfKqTJIp0

O walce: Po Alfonso Gomezie, Diaz byl kolejnym sprawdzonym i doswiadczonym zawodnikiem ktory walczyl z Porterem. Tylko o ile Gomez, byl juz cieniem dawnego siebie, tak Julio wciaz zaliczal sie do grona solidnaikow.


Porter vs Diaz
1. 10 9
2. 10 9
3. 9 10*
4. 9 10
5. 10 9*
6. 10 9*
7. 10 9
8. 9 10
9. 10 9*
10. 9 10
96-94 Shawn Porter


Pierwsze dwie odslony zdecydowanie dla Shawna, ktory byl aktywniejszy i wiecej czysto trafial. Jednak z biegiem czasu, doswiadczenie poparte niezlymi umiejtnosciami dal sie we znaki Porterowi, ktory musial sie bardzo nameczyc. Cztery odslony byly na skraju remisu, i nadawly sie do dowolnej interpretacji, stad nie jestem zaskoczony barkiem zgodnosci punktowych przy ostatecznym rozrachunku. Kazdy z punktujacych ocenil ta walke inaczej, a w werdykt remisowy, wydaje sie uczciwym rozwiazaniem.
Rewanż to mam wypunktowany ale jedynki niestety nie.
Tez mam rewanz.Smile Jednak wczoraj chcialem wrocic do tych walk raz jeszcze zanim zaloze tematy. W pierwszej walce kiedys wyszedl mi remis, wiec dobrze, ze rzucilem okiem raz jeszcze. Co do dwojki, to nie sadze by cos sie zmienilo, ale chetnie wypunktuje ja po raz drugi.
Przekierowanie