Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gołowkin vs Adama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Osumanu Adama (22-3), który 1 lutego zmierzy się z mistrzem świata WBA w kategorii średniej, Gennady Golovkinem (28-0) jest pewny, że pokona Kazacha.

Adama uważa, że w przeciwieństwie do jego poprzedników on nie czuje strachu przed walką z Golovkinem, a jego walory szybkościowe zadecydują, że okaże się lepszy.

"Golovkin jest silnym pięściarzem. Trzeba na niego uważać, tak samo jak Martinez gdy walczył z Chavezem Jr. Większość przeciwników boi się Golovkina zanim wyjdzie z nim do ringu. Różnica między mną, a poprzednikami jest taka, że ja się go nie obawiam. Moje szybkie ręce zrobią różnicę w tym pojedynku. Jego team dokonał złego wyboru, pokonam go." - zakończył Adama.

http://boxingnews.pl



[Obrazek: AdamaTolaymat.JPG]


Dajecie Ghaniczyjkowi jakiekolwiek szanse?

Transmisję z gali przeprowadzi Canal+Sport.
Nigdy nie widziałem murzyna w akcji , ale stawiam w ciemno , że jest cienki/średni czyli typowy przeciwnik dla GGG("miszczowie" zgubili jaja i biedny Gienia musi bić 2-3 ligę) . Pewnie będzie KO do 8 rundy .
Tymczasem kurs na Gołowkina w tej walce 1.02 kuszące ale nie skorzystałem.I ja szanse Adamy widze tak samo jak buk.
Muszę w końcu obejrzeć walkę Adamy z Gealem, zaintrygował mnie już dawno Mastrangelo swoją punktacją tego pojedynku.
No nie wierze, ta walka ma nawet własny temat Big Grin

Różnica między mną, a poprzednikami jest taka, że ja się go nie obawiam. <- dopóki nie oberwiesz.
Stawiam, że pójdzie szybciej niż z Curtisem.
Ta walka to jest w ogóle ujma i kpina z tytułu mistrza świata. Szkoda mi w ogóle pisać na jej temat...
(29-01-2014 11:17 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Ta walka to jest w ogóle ujma i kpina z tytułu mistrza świata.

Nie przesadzaj. Wprawdzie wcale nie twierdze, że GGG może mieć jakieś większe kłopoty z Adamą (lecz wynika to ze względu na wielkość Kazacha), ale nie jest to aż taki leszcz, na jakiego go kreujesz. Obejrzyj sobie walkę Adama-Geale.
Nie no ujma to to nie jest.Ujmą dla boksu i światowego czempionatu był ostatni rywal Shumenova jakiś pompowany Słowak którego nawet nie pamiętam nazwiska.Gość bardziej by się nadawał na rywala dla komandosa od Wasyla na gale w Raciborzu niż do walki o pas.
Nie twierdzę, że jest leszczem ale to nadal nie jest nawet blisko poziomu pretendenta do mistrzostwa świata. Choć to w sumie należy od punktu widzenia bo te obrony i walki o pas stają się coraz bardziej żałosne aż w końcu w ogóle nie będzie żadnego klasyfikowania i o pas będą walczyć ludzie ściągnięci z chodnika przed halą albo z trybun godzinę przed walką...
Od Golovkina wymagam troche wiekszych wyzwan niz Adama. Chcialbym byc swiadkiem sensacji... moze jest na to jakis 0.01% szans.Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie