Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Victo Ortiz - Luis Collazo 30.01.2014 (Barclays Center, Brooklyn, New York)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: Ortizcollazo.jpg]

Juz za kilka dni czeka nas fajna gala gdzie zobaczymy w walce wieczoru ex-mistrza Victora Ortiza z innym ex-mistrzem Luisem Collazo. Nie bede oryginalny gdy napisze, ze faworytem jest mlodszy Ortiz, jednak jak przystalo na wieloletniego kibica Collazo, to jemu za nim bede trzymal kciuki, jednoczesnie liczac na niespodzianke. Z ostatecznym typem sie jednak jeszcze wstrzymam.Cool
Jak Wasze typy? Na ten moment to w ciemno moge postawic na Russella, co do reszty to poczekam na wage i wtedy sie rozpisze. Dodam jedynie, ze na tej gali zobaczymy kilku prosektow.

Zeby nie tracic wirtualnego tuszu, wklejam cala rozpiske gali:
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=682169
Mocno liczę na powrót Ortiza do czołówki. Lubię tego chłopaka szczególnie za wojnę z Berto. Walczy widowiskowo i w sumie ma wszystko by naprawdę się w tym biznesie liczyć. Brak mu może czasami chłodnej głowy, taktycznej ogłady. Zobaczymy co zaprezentuje z Collazo. W każdym bądź razie ja na Ortiza liczę - nie wiem czy na mistrzowskie pasy ale przynajmniej na kilka widowiskowych bitek.
Nie biorę się za typowanie. Ortiz jest nieprzewidywalny, wg mnie również mocno przereklamowany. Collazo to rutyniarz, ale dla niego to starcie o przyszłość. Dla Ortiza podobnie (chyba limit wpadek powoli się wyczerpuje). Ciekaw jestem, czy w Victorze będzie głód boksu?
Colazzo vs Ortiz - interesujące zestawienie, w zasadzie każdy scenariusz możliwy, minimalnie skłaniałbym się ku zwycięstwu Ortiza. Ciekawe jak to widzą bukmacherzy...?
Ortiza bardzo dobrze się ogląda, niech wróci i zawalczy z kimś z czołówki. A że przegrał z Floydem a potem przegrał jeszcze raz to ma szansę na walkę z Pacquaio. Ah nie on jest z GBP. Szkoda bo idealny kandydat dla Pacmana. Może przegra jeszcze z Collazo i go GBP zwolni z kontraktu i wtedy dostanie walkę z Pacquiao.
A co do samej walki to ciężko coś powiedzieć. Ortiz miał tyle przerwy i jest tak niepewnym zawodnikiem, że nie ma co tu się rozpisywać. Za dużo niewiadomych.
To, ze Ortiz zawalczy na przyzwoitym poziomie, to jest pewniak. Mlodosc, sila, swiezosc, to wszystko przemawia za Ortizem. Collazo, od polowy 2009 wyszedl do ringu piec razy, fizyczny prime ma juz arczej za soba, ale posiada duze umiejtnosci. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, ze gala odbedzie w domu Luisa, a to musi go dodatkowo motywowac.
Dla mnie faworytem 60-40 Victor, ale nie wykluczam ciezkiej walki. Collazo, w swojej karierze potrafil zaskoczyc. Dla mnie mogl byc uznany za zyciezce z Hattonem, a z Berto mialem tylko 1pkt dla Andre-to mowi samo za siebie.
Ja tylko dodam, że jakby ktoś chciał obejrzeć pojedynek bez nerwów na streamie tylko w spokoju przed TV z browarkiem w ręku to ta gala pokazywana będzie przez fightklub Smile
Wazenie:


Mi właśnie ukradli Fightklub złodzieje z Orange. Zrobiła mi się aktualizacja programów i połowy nie mam. Fightklub był na początku dosyć niszową telewizją a teraz stał się już popularny i widocznie postanowili go wyjąć z podstawowej oferty. Nie wiem w ogóle czy to jest zgodne z prawem, że podpisuję umowę, mam kanały a po jakiejś aktualizacji nagle znikają mimo tego, że obowiązuje nadal ta sama umowa...
Ja to chyba pomyślę nad wykupieniem pełnego zestawu kanałów sportowych na Cyfrowym Polsacie. Fightklub, Orange Sport, Polsat Sport/Extra. Cały boks bym miał w zasięgu ręki praktycznie.

Teraz też bym chętnie obejrzał Ortiza na żywo ale nie mam jak.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie