Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Roy Jones - Eric Harding (2000-09-09)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Roy Jones vs Eric Harding

[Obrazek: 0.jpg]

Data: 2000-09-09
Miejsce walki: New Orleans Arena, New Orleans, Louisiana, Stany Zjednoczone
Stawka walki: WBA-WBC-IBF
Sędzia ringowy: John Femia
Sędzia punktowy 1: Dick Flaherty 96-94 (Jones)
Sędzia punktowy 2: Barry Orgeron 97-93 (Jones)
Sędzia punktowy 3: Kenny Saintes 98-92 (Jones)
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=52Yb1qWapvk

O walce: Pojedynek o wszystkie wartosowe tytulu w LHW, miedzy genialnym Royem Jonesem, a bardzo solidnym Hardingiem.


Jones vs Harding
1.10 9
2.9 10
3.10 9
4.10 9
5.9 10
6.10 9
7.10 9
8.9 10
9.10 9
10.10 9 RTDDo momentu przerwania:97-94 Roy Jones Junior

Walka wyrownana na tyle, ze spokojnie jedna, lub dwie rundy ktory zapisalem dla mistrza, mogly pojsc na konto Erica. Jak na mozliwosci tamtego Roy'a, to w tym pojedynku nie zachwycil. Na przekroju calej walki malo bylo czystych, silnych ciosow, a i o ciekawsze wymiany tez trudno. Szkoda tej kontuzji Hardinga, bo nie ulatwial on zadania faworytowi. Zawsze zalowalem, ze nie doszlo do rewanzu.
Coś fotka chyba nie wchodzi (w trylogii Hopkins vs Allen też pierwsza fotka się nie wyświetla - przynajmniej u mnie Wink ).
Jeszcze ktos tak ma? Ja widze zdj.:/
A to w takim razie może wina jest po mojej stronie.
Moja lipna mobilna przegladarka wyswietla wiec Sander odpal niesmiertelnego IE i ciesz sie widokiem dwoch splecionych cial Tongue

BMH, wcale nie zareklamowales tej potyczki Wink
Moja mobilna również Wink
(08-01-2014 08:34 AM)Gogolius napisał(a): [ -> ]BMH, wcale nie zareklamowales tej potyczki Wink

Jak ktos jest ciekawy rownej walki Roy(bo nie oszukujmy sie on na ogol wygrywal do jednej bramki), to moze rzuci okiem i dopisze swoja punktacje.Wink
Przekierowanie