Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ike Ibeabuchi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ibeabuchi vs Briggs to by sie sprzedalo.
Właśnie miałem to samo podsunąć, Tylko żeby śię nie sprzedało, o ile Briggs przypomniał o sobie ostatnio pokazami poza ringiem , i Amerykanie znają go bardzo dobrze,to Nazwizko Ibeabuchi laikom nie będzie mówiło już nic, co gorsza niektórzy myślą że to Japończyk Wink
Pewnie weźmie przykład z Briggsa i będzie żebrał o wypłatę u ścisłej czołówki odmawiając walk z solidnymi średniakami.
(07-04-2016 05:54 AM)Metzger napisał(a): [ -> ]Pewnie weźmie przykład z Briggsa i będzie żebrał o wypłatę u ścisłej czołówki odmawiając walk z solidnymi średniakami.
To niech ich spykną ze sobą. Wink Briggs vs Ibeabuchi mogłoby się nieźle sprzedać.
I co tam? Ja się spotkałem z informacjami, że Ike miał sobie załatwić terapię, gdy był na wolności, nie zrobił tego i z powrotem go zamknęli. Ja nie wiem czy on serio ma takie problemy z myśleniem, czy naprawdę tak bardzo komuś podpadł...?
(15-11-2016 02:30 PM)BOKS napisał(a): [ -> ]Ja się spotkałem z informacjami, że Ike miał sobie załatwić terapię, gdy był na wolności, nie zrobił tego i z powrotem go zamknęli.
Pytanie czy go zamknęli na chwilę, czy na dobre. Od czasu ponownego aresztowania nie ma o nim żadnych newsów.

(15-11-2016 02:30 PM)BOKS napisał(a): [ -> ]Ja nie wiem czy on serio ma takie problemy z myśleniem, czy naprawdę tak bardzo komuś podpadł...?
Obstawiam to pierwsze. Beztroskie olewanie warunków zwolnienia przedterminowego lub wyroku w zawieszeniu jest bardzo często spotykane wśród zupełnie zdrowych ludzi, a co dopiero wśród mających źle z głową.
Ciekawe, właśnie dzisiaj o nim myślałem. Szkoda, że zlekceważył warunki zwolnienia warunkowego. Sad
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie