Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ike Ibeabuchi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Wiesz, jeżeli nie interesuje Cię czytanie książek to w więzieniu wiele robić nie można. Rysować/pisać, spacerować, modlić się... a tak to przynajmniej miał jakieś zajęcie. Nie ma co mierzyć go naszą miarą (ale oczywiście podziw jest).

Ike był zajebisty, prawdziwy potwór który mógł zmienić bieg historii w latach 90-tych HW i sprawić, że inaczej byśmy pamiętali te lata. Dla mnie bokser, który z żadnym nie byłby na straconej pozycji, czy by wyszedł do Lewisa, którego cenię najmocniej z tamtego okresu, czy do Vita czy prime Bowe. Z każdym miałbym cholernie dużą szansę na zwycięstwo.
Tak, w sumie też miałem napisać, że miał chociaż jakieś zajęcie. Ciekawe jak wygląda teraz, ponoć się trochę "zatłuszczył" Wink
[Obrazek: Ibeabuchi-Ike.jpg]
Still better than Solis.
Pewnie był tak słusznie skazany i osądzony jak Mike Tyson..
Ta, bo jak ktoś jest czarny oraz utalentowany to wredne białasy zawsze oskarżą go o gwałt i wsadzą do więzienia #takbyło.
Don King utopił tego faceta i każdy o tym wie. Wystarczy poczytać, posłuchać opowieści z otoczenia Ike'a.. Nie, nie podam zaraz żadnych linków, ale z tego co czytałem dawno temu, to po prostu King udupił Ibeabuchiego i tyle. Dobrze, że Mike sprzedawał siwemu kopy w łeb, zasłużył.
Tak, bo jego otoczenie jest wiarygodne. Wiadomo, że zawsze będą bronić swojego czarnego brata.
Zmarnował swoją karierę na własne życzenie, trzeba było myśleć głową , a nie przyrodzeniem.
To samo myślisz o Mike'u?
Tak, drugie zdanie z poprzedniego postu również pasuje do Tysona.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie