Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Big Grin odkąd zobaczyłem to w grudniu do teraz mam ubaw po pasy
Briggs demoluje na sparingu ,.#LETSGOCHAMP
#TEAMBRIGGS
Briggs jest niemożliwy:

Cytat:- Fury powinien mi dziękować, bo to dzięki mnie pokonał Kliczkę. Męczyłem go przez dwa lata. Było już po nim, zagoniłem go, nie miał już siły. Gdzie był, ja też tam byłem, gdzie trenował, tam i ja trenowałem - powiedział Amerykanin.
Big Grin
Vamos Campeon
Real Heavyweight champion,
Last Real American Champion

Słysze to cały czas Big Grin
Briggs ucieka nie tylko przed Adamkiem Wink ale i przed Parkerem. Myślę, że od Josepha dostałby solidne lanie ale mimo to może to byłaby niezła myśl aby po ewentualnym zwycięstwie nad Takamem ruszyć na Briggsa?
A na co Briggsowi walka z prospektem za mała kasę? Jakby chciał wyjść i dostać wpierdol za małą kasę to by nie robił całej tej akcji z Let's Go Champ tylko wyszedł, oberwał i wrócił na emeryturę. Shannon poluje na ostatnią sporą wypłatę, a takie gwarantuje tylko Kliczko, który byle komu sypał po 600-800 tys euro, i być może Haye który generuje ogromne zainteresowanie w UK, ale nie Parker czy nawet Wilder, gdzie nie dość że pewnie nie dostanie więcej niż 100 tys to jeszcze będzie musiał przejść badania antydopingowe.
Właśnie też mnie ciekawiło ile kasy mu zaproponowali, że nie chciał podjąć wyzwania. Wink Mógłby mu ktoś dać w końcu pojedynek aby Briggs w końcu się uspokoił. Wink Zresztą ciekawi mnie, jakby wyglądał na tle jakiegoś prospekta tylko nie chciałbym aby to był ktoś z takim atomowym uderzeniem, jak Joshua czy Ortiz. Żal człowieka po prostu.
BriggsTV Wink
Expresso z Eddie Hearnem


Widzę, że wśród bokserów panuje moda na kaszkiety. Wink
Na boxrecu widnieje walka Haye - Briggs. Ciekawe... Smile
Nie wiadomo jak z formą Davida, jeżeli stracił nogi i refleks to Shannon przez 2-3 rundy będzie miał swoją szansę. #LETSGOCHAMP
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie