Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Wydaje mi się że to ustawka... Chyba że ja też mogę sobie wpaść do Kliczki do gymu ot tak sobie i pokrzyczeć. Kliczko chce się spopularyzować w usa przed walką vs. Stiverne/Wilder. Oba incydenty z Cannonem uważam za ustawianki, nie zdziwię się jak dograją walkę, w sumie czemu nie, na pewno pokaże więcej niż taki Lepai, myślę że pod koniec przynajmniej spróbuje nie kalkulować.
Po tym co zrobił Witalij Briggsowi, to Shannon albo ma poprzestawiane zwoje w mózgu chcąc walczyć z Władimirem albo tak jak pisze @Calaf to tylko pokazówka, za którą Briggs dostaje jakąś kasę.
Widać, że to jest ustawka. Jednak trzeba oddać, że Shannon całkiem nieźle udaję "furiata". Te jego teksty typu " you can see Im in shape baby" albo to "you're bum" mówione z taką beką w głosie wychodzą genialnie. Propsy dla Anasa za dobrą beke oraz formę, przynajmniej wygląda jak prawdziwy bokser, a nie fan Mc Donalda.
Chcąc nie chcąc Briggs to oprócz Haye'a jedyny, który mógłby pokonać Władimira. Myślę, że Władimir o tym wie dlatego pozwala Briggsowi promować się na swoim nazwisku przy okazji płacąc mu za to. W ten sposób wilk będzie syty a owca cała.
(30-07-2014 07:25 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Chcąc nie chcąc Briggs to oprócz Haye'a jedyny, który mógłby pokonać Władimira.

Powiedz, że żartujesz...Undecided
@Martin
Żartuje.
Haye nie pokona Władimira. Klitschko nie jest idealny ale połączenie jego umiejętności bokserskich z atrybutami fizycznymi w 100% wystarczają na Hayemakera w najlepszej nawet dyspozycji. Jasne, że chciałbym taką walkę obejrzeć ale typowałbym zwycięstwo Ukraińca. Kibicowałbym oczywiście Brytyjczykowi i chciałbym aby wygrał. Briggs pajacuje przed Władem jak totalny idiota. Liczy, że Steelhammer strzeli mu w pysk i dostanie kase albo po prostu niczym ostatni głupek chce sobie wyszczekać walkę. Władimir na szczęście jest wystarczająco inteligentny aby go ignorować i słusznie bo sportowo oprócz wyglądu The Cannon nie ma już nic do zaoferowania. Chciałbym zobaczyć jak Klitschko nokautuje tego żałosnego gościa w pierwszej rundzie po brutalnej kombinacji. Ten jednak taki nie jest i bawiłby się z nim więc od razu odpuśćmy sobie ten pomysł ; )
Briggs powinien dostać tę walkę, przynajmniej było by śmiesznieTongue.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie