Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Z tego co kojarzę, to Briggsa nieźle ktoś wyruchał (manager?) z wypłatą od Witka i wrócił do domu po pobycie w szpitalu z dwudziestoma paroma tysiącami dolarów. Potem zdaje się procesował, ale nie mam pojęcia jak to się skończyło.
Haha, ale jajaBig Grin Chyba nie przeszedł badań bo przecież w innym wypadku nie byłoby problemu z dostarczeniem wyników.
"The Cannon" wtargnął na trening mistrza świata wszechwag, gdy ten miał już zabandażowane dłonie. Najpierw zaczął go prowokować słownie, ale "nakręcał się" coraz bardziej. Wyśmiewał Ukraińca, twierdząc iż ten przez całą karierę dobierał sobie rywali pod siebie i rzucił mu wyzwanie. Był gotów bić się "tu i teraz". Kiedy został zatrzymany, zdjął buta i rzucił nim w kierunku Kliczki. Trafił nawet w klatkę piersiową. Na szczęście obyło się bez bitki, ale było blisko.

HahaBig Grin Shannon nawet zza bokserskiego grobu zaskakujeBig Grin
Promocja trwa, a znajac Wladka, to nie bede zaskoczony jak Shannon wygra ze dwie trzy walki z jakimis slabiakami, i Ukrainiec da mu szanse. Juz widze te konferencje... Moj brat nie dal rady go polozyc, ale ja zrobi wszystko by dokonczyc dziala.
Też mi się wydaje, że tak będzie. I dobrze, już wolę to niż jakieś walki bez historii typu Pianeta albo Lepai. I tu i tu w ringu nic ciekawego się dziać nie będzie, ale Shannon przynajmniej gwarantuje rozrywkę przed walką a nie kolejne "kościelne" konferencje i wychwalanie beznadziejnego przeciwnika.

https://www.youtube.com/watch?v=onyWx8cYbvQ
Jak Witalij walczył z Shannonem parę lat temu to był krytykowany za to, że walczy właśnie z Briggsem, a gdyby teraz Władimir dał mu szansę to byłoby ok? Dzisiejszy Briggs to może powalczyć z .....Wawrzykiem, który ostatnio specjalizuje się w obijaniu tego typu zawodników.
Briggs dobry wariacik , uśmiałem się Big GrinBig Grin .
Niby jest show, niby coś się dzieje, ale kiedy uświadamiam sobie, że te wybryki Briggsa nie są niczym innym jak żebraniem o kasę, to mu raczej współczuję.
Briggs wraca w piątek. Ciekawe czy tym razem poszedł do lekarzaBig Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie