Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Shannon szuka zarobku.....po laniu od Witka musiało upłynąć troche czasu aby się zregenerował Wink
Shannon, dobrze kombinuje. Wroci obije kilku ogorkow, i tylko czekac, az Kliczko sie do niego zglosi i da mu zarobic.
Jakoś nie cieszy mnie ta wiadomość. Zapewne wraca z przyczyn finansowych, a to powoduje, że już na starcie martwię się o niego. Zawsze z przyjemnością oglądałem jego walki, a obawiam się, że nie będzie prezentował dobrego poziomu. Żeby nie skończyło się na galach w Polsce i zbierania lania od "Wawrzyków".
Fajnie by było, gdyby Briggsa ściągnięto do Polski dla jednego z naszych ciężkich. Myślę, że mógłby zrobić jeszcze niejednemu brzydką niespodziankę.
W sumie to nie wyobrażam sobie w jakiej formie może być teraz Briggs. On już w walkach z Liachowiczem i Ibragimovem wyglądał bardzo nieciekawie i jak dla mnie to właśnie wtedy był koniec Shannona.

Jego droga do walki z Vitalijem to był skandal i on nie powinien tej walki dostać. Kto widział te pojedynki "przed Kliczkowe" ten wie jak to wyglądało. Walka z Kertsonem za niecałe dwa tygodnie. Na myśl o tym ile Shannon może wtargać na wagę jestem przerażony Wink

W końcowej fazie kariery Briggs wyglądał na bardzo spuchniętego wręcz nienaturalnie. Skóra na bickach czy klacie tak ponaciągana, że aż bolało od samego patrzenia. Zobaczymy jak to wieloletnie leczenie astmy wpłynie na jego fizyczność w tym wieku.
Gdyby nie problemy z astmą które pewnie w wielkim stopniu zaburzają jego dyspozycjnośc w drugiej polowie walki to ze swoją szczęka byłby świetnym testem dla Wildera. Myślę że w 8rudowej walce Briggs byłby w stanie dać nam do zrozumienia co znaczy cios i odpornośc Wildera.

Walki oldbojów też bywają ciekawe dlatego nie najgorszym pomysłem było by skonfrontowanie go z McCallem czy Holym.

W Polsce można byłoby go wysłac Zimnochowi. Zobaczymy czy krzysiowi staruchy z ameryki dają rade bo McCall szedł z nim łeb w łeb a kwestii wyniku nie ma co poruszać.
Też jestem ciekawy występu Shannona. Zawsze go lubiłem i chętnie zobaczę bo choćby w średniej formie. To spuchnięcie też jest dla mnie dziwne, to tak jakby puchły mu mięśnie bo tłuszcz to to nie jest. A kiedyś wyglądał tak dobrze:
[Obrazek: 188127143.jpg]

Gdyby nie ten wielki łeb to bym powiedział po tym zdjęciu, że to jakiś półciężki, max cruiser.


@Roy

Weź nie strasz naszych asów, Shannon by ich wszystkich pozabijał, pewnie nawet w takiej formie w jakiej jest teraz czyli zapewne 125-130kgBig Grin
Szpilka, tak dobrze walczacy taktycznie jak z McCline, moglby cien Briggsa wypunktowac. Musialby jednak baaaardzo uwazac, szczegolnie w pierwszej fazie walki.
@Krzych
I teraz spójrz tu... Jakby go napompowali.
[Obrazek: shannon_briggs.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie