Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Felix Verdejo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Verdejo, zapewne dopisze dzisiaj do rekordu kolejny nokaut(oby ten byl rownie efektowny, jak ten z Villanueva). Czekam do 2016 i chce zobaczyc Felixa w walce o pas.
Idac za boxrec, widze, ze Felix zakonczyl rywala czasoweczka(TKO 4). Bardzo dziwnie sie czuje znajac wyniki, a nie widzac walk, ktore dopiero co lecialy.
Ja się dziwnie czuję widząc dwóch Zabów nawalających dwóch Floydów Big Grin
Felix Verdejo TKOs Karim Ouazghari



Trochę rozczarowujący przeciwnik dla Verdejo. Nie bardzo wiem, czego miałby się nauczyć od takiego rywala. W lutym/marcu zobaczyłbym go np., z http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer . W sam raz na 8/10 rund.
Verdejo kontuuzjowany, wystep 28.02 odwolany: http://www.bokser.org/content/2015/02/03.../index.jsp
Felix Verdejo jest pierwszym ujawnionym bokserem, który prawdopodobnie zostanie wyrzucony z list WBC za niedostosowanie się do programu antydopingowego prowadzonego przez tą federację wspólnie z VADA.
Oficjalna lista bokserów wykluczonych - wkrótce.
Verdejo był i ciągle jest uważany za wielki talent. Jednak jego kariera jakby zaczynała trochę wyhamowywać. Jest nadal niepokonany, ale jakość niektórych zwycięstw na kolana nie rzuca. Wczoraj na własnym ringu w San Juan pokonał jednogłośnie Olivera Floresa (99:91, 98:92, 96:94). Niezbyt efektowny wynik z rywalem, którego Berchelt i Uchiyama stopowali w początkowych rundach. Tylko 2 wygrane przed czasem w ostatnich 6 pojedynkach podważają reputację Verdejo jako króla nokautu, którą do niedawna się cieszył.

Nie chcę bynajmniej przekreślać szans tego ciągle bardzo młodego boksera na wielką karierę. Mam jednak wrażenie, że coś u Verdejo jest nie tak z jakością treningów lub z dyscypliną treningową. Widzę tu pewną analogię do innego wielkiego talentu, który dotąd nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a mianowicie Javiera Fortuny. Jeden z Portoryko, drugi z Dominikany, ale chyba wspólna karaibska mentalność, która trochę jest na bakier z solidną pracą na treningach.
Felix ma walczyć o pas mistrzowski z Terry Flanaganem, coś cicho jest o tej walce. Jakie dajecie mu szanse na wygraną na ziemi gospodarza?
Walka trudna do prognozowania. Flanagan średnio utalentowany, ale bardzo solidny. Verdejo bardzo utalentowany, ale niesolidny. Na własnym terenie chyba jednak lekkim faworytem będzie Bryt.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie