Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kołodziej - Larghetti
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Włoch Mirko Larghetti będzie rywalem Pawła Kołodzieja w walce o pozycję nr 1 rankingu IBF.

[Obrazek: Larghetti.jpg]

Propozycji walki z Kołodziejem nie przyjął ponoć Grigorij Drozd.

Larghetti ma 31 lat na zawodowych ringach debiutował w roku 2009 i jest posiadaczem pasa EBU-EU a na rozkładzie nikogo ciekawego nie ma. Bilans walk 20(12 KO) - 0.
Juz myslalem ze powinno mi byc wstyd bo nie kojarze goscia, a przeciez Kolodziej mowi ze w gre wchodzi glosne nazwisko.
Niezle ze probowali zlapac Drozda.
No to Kolodziej walczy o bycie nr1 w rankingu, ech...
Ten Włoch to nie jest szczególny zawodnik, widziałem jak się męczył w ostatniej walce z jakimś Chorwatem. Kołodziej pewnie na punkty, chociaż szczerze mam nadzieję, że Mirko go ustrzeli.
Na pewno Larghetti jest w zasięgu Kołodzieja. Ważne, żeby Kołodziej wrócił do swojej formy sprzed 3-4 lat, kiedy był wyraźnie lepszy, niż ostatnio.
Z kim jak z kim, ale jeśli Kołodziej nie pokona Larghettiego to niech lepiej kończy karierę...
Poza tym, nie wiem po co Kołodziejowi walka o nr 1 IBF skoro jest średnio zainteresowany walką o mś? No, ale dobra było minęło, oby zlał tego makaroniarza.
Walczy mistrz KRYNICY z mistrzem FRONTINO. Pytanie tylko dlaczego ta walka ma w stawce prawo do walki o mistrzostwo ŚWIATA i co ma wspólnego bycie mistrzem jakiejś małej miejscowości z mistrzostwem świata. A że Drozd zrezygnował to całe szczęście dla Kołodzieja. Po tym co on zrobił z Masternakiem to strach myśleć jak by skończył Kołodziej, którego nawet z Masternakiem dzieli ogromna przepaść.
Myślę, ze z finansowego punktu widzenia Kołodziej postąpił słusznie. Skoro nie ma co liczyć na porządną kasę w eliminatorze, to znaczy, że trzeba ten eliminator wygrać, żeby skasować co nieco za walkę o pas. Szanse na zwycięstwo z Makabu były marne, natomiast z Larghettim są dość duże. A czy potem wpierdol od Hucka, czy od Hernandeza, to już bez znaczenia.
Racja Hugo,
Po przemyśleniu trudno mieć do niego jakiekolwiek pretensje. Wybrał Hernandeza i też podejmuje wcześniej jakieś ryzyko bo walczy w eliminatorze z być może najsilniejszym rywalem w karierze. Potencjalne zwycięstwo nad Kubańczykiem da mu dużo więcej i ze sportowego i finansowego punktu widzenia.
Tak więc moje przeprosiny dla Pawła i powodzenia.
Generalnie Andrzej Wasilewski a już na pewno Kołodziej wyszli z twarzą z tej całej akcji. Choć oczywiście nie było żadnej winy ze strony AW. Zostają przy IBF i niech tak zostanie. Pas Interim daje stosunkowo wiele, ale na pewno nie wszystko, nie od razu da pojedynek o tytuł normalny.

Makabu byłby groźniejszy niż Larghetti. Zdecydowanie.
Nie będzie walki z Włochem? Czyżby Hernandez...

http://www.bokser.org/content/2014/01/07.../index.jsp
Stron: 1 2
Przekierowanie