Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Stiverne vs Arreola II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
[Obrazek: d547036c62d2.jpg]

Stiverne już otrzymał pas po Kliczce na tym plakacie.
@Tar-Ellendil
To jest jakiś baltic lub coś w tym rodzaju. Stiverne nie miał jeszcze przyjemności nosić prawdziwego pasa mistrza świata WBC.
To będzie chyba wbc silver
Im bliżej walki tym większe mam przeczucie, że Arreola to wygra...
Jeśli Arreola to przegra to niech kończy karierę. Przegrać wszystkie poważne walki w karierze to frajerstwo... I żeby to byli jacyś wirtuozi ale poza Vitalijem to Adamek i Stiverne to byli w zasięgu Chrisa. Zobaczymy co przyniesie ten rewanż, spodziewam się grzmotów.
Dla mnie faworytem wciąż jest Stiverne, ale nieznacznym. Arreola jeśli wyciągnie wnioski z pierwszego pojedynku + zrobi naprawde dobrą formę to ma sporą szansę pokonać Stiverna. Jakbym miał procentowo dziś określić szanse to stawiam 60/40 na Kanadyjczyka.
(07-04-2014 06:46 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Jeśli Arreola to przegra to niech kończy karierę. Przegrać wszystkie poważne walki w karierze to frajerstwo... I żeby to byli jacyś wirtuozi ale poza Vitalijem to Adamek i Stiverne to byli w zasięgu Chrisa. Zobaczymy co przyniesie ten rewanż, spodziewam się grzmotów.

Zgoda, przegral wszystkie powazne walki, czyli az... dwie(bo Kliczki nie liczysz). Chyba troche przesadzasz Sander z ocena wartosci Chrisa.:)To samo(co pogrubilem) mozna bylo napisac o Golocie i Chisorze, czy w wiekszosci przypadkow o Judahu, Manfredo, Clay Bey'u, Etienne, czy Sakio Bice.Wink
Adamek, w walce z Arreola, to byl najlepszy Adamek w HW jakiego widzialem(nie jest to tylko moja opinia), a Arreola choc przegral, to dal trudna i bardzo dobra(!!) walke. Nie zapominajmy, ze kilka miesiecy wczesniej Amerykanin zostal mocno rozbity przez Vitka, i watpie by ta lekcja nie pozostawila na nim to sladow.
Byc moze blednie odbieram slowo wirtuoz, ale Vitka to bym nie zaliczyl do wirtuozow.. mimo jego niezaprzeczalnej klasy i osiagow, to jest to w mojej opinii bardzo surowy piesciarz o przecietnym wyszkoleniu technicznym. Patrzac na Kliczke, na jego postawe i sposob wyprowadzania ciosow, to czuje sie jakbym wsiadl w wehikul czasu i patrzyl na gosci ktorzy walczyli 100lat temu.

Stiverne-Arreola II, moze byc podobna do pierwszej potyczki. Faworyta upatruje w Bermane, powiedzmy 60-40, ale bez wiekszego przekonania postawie na Chrisa. W przeciwienstwie do Ciebie Sander, mam takze nadzieje, ze Arreola pod zadnym pozorem nie zakonczy kariery(nawet jak przegra), bo to bardzo ambitny i twardy zawodnik, ktorego stac na niejedna dobra walke.
Z tym końcem kariery to fakt - przesada ale jakbym był gościem który od zawsze jest wliczany gdzieś do szerokiej czołówki a potrafił ograć tylko co najwyżej średniaków to bym trochę stracił na to wszystko ochotę... Oczywiście wliczając drugą porażkę ze Stivernem czego w tej chwili nijak nie da się potwierdzić. Aspekt finansowy chociażby to każdego jest w stanie trzymać przy boksie długie lata do czego nie ma się co przyczepiać bo każdy chce zarabiać więc kończenie kariery to nawet głupota w takim wieku.
Arreola to właśnie taki typ zawodnika, obijanie średniaków, lanie w dużej walce, obijanie średniaków, kolejne lanie itp itp. Taki Soto Karass wagi ciężkiej, on też ma parę mniejszych walk, porażka, potem znowu parę mniejszych, porażka. Z tym, że jemu udało się wygrać parę z tych dużych walk i ostatnio nawet był blisko walki o pas, mimo porażek utrzymuje się w czołówce. Arreola niby też, ale co innego utrzymywać się w czołówce tragicznego HW a co innego w czołówce wagi półśredniej, jednej z najmocniej obsadzonych. Może teraz dla Arreoli przyjdzie właśnie taki czas zwycięstwa, kto wie... Ja w to nie wierzę, a widok Arreoli z pasem wywoła chyba falę samobójstw wśród dawnych zawodników HW...
@Sander
Z Mitchellem wygrał Big Grin no, ale wtedy było wiadomo na co stać Setha.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie