Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Stiverne vs Arreola II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(28-02-2014 09:33 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że Stiverne wygra ten pojedynek, najlepiej przed czasem. Jak sobie wyobrażam Arreolę z pasem wagi cieżkiej na biodrach ( czyt. tłuszczu ) to mnie skręca.

Dokładnie. Frazier przewróciłby się w grobie a Foreman i Ali umarliby na miejscu z zażenowania.
Główny problem Chrisa jest w tym, że zarówno on jak i jego narożnik są delikatnie mówiąc - niezbyt inteligentni. Stiverne jest do wyboksowania nawet przez takiego z pozoru ograniczonego brawlera jak Chris. Z pozoru, bo Arreola ma przyzwoity lewy prosty i solidne podstawy bokserskie i były momenty, że walcząc ostrożnie i oszczędnie wyboksowywał Stiverne'a. Z tym, że jego narożnik nawet gdy miał rozkwaszoną buźkę i ledwo dyszał miał plan B na walkę następujący - idź i zadawaj więcej ciosów. Do tego dochodzi fakt, że Arreola wie, że musi trenować ciężko do tej walki, a Stiverne?

Stiverne też nie grzeszył chociażby i w tej walce z Arreolą piękną posturą, jest mocno otłuszczony, do tego może dojść brak frustracja tym brakiem walk i kłopotami z Kingiem + myślenie typu - pokonałem go łatwo w pierwszej walce, nie muszę się zbytnio wysilać w rewanżu.

Piszę to jako osoba, która stawiała na Stiverne'a w pierwszej walce. W rewanżu też stawiam na Bermane'a, ale nieco ostrożniej i nie dlatego, że Stiverne jest super, tylko dlatego, że Chris i jego narożnik są ograniczeni, a styl Arreoli to woda na młyn dla Kanadyjczyka.
@Matys

Też stawiałem na Stiverne w pierwszej walce, ale to co mówisz ma duży sens. Kto wie jak Stiverne będzie wyglądał bo do ostatniej walki z Arreolą nie był wcale lepiej przygotowany niż sam Chris. Mam nadzieję, że do walki o pas nie zrobią już takiego wstydu na ważeniu, to by była hańba jakby w tej pierwszej walce o wakat w HW o dawna wyszło dwóch ludzi z 10-kilogramową nadwagą...
ja tam u Arreoli żadnych solidnych podstaw bokserskich nie widzę.Inna sprawa że Stiverne to też żaden wirtuoz.
Mam nadzieje, ze to Ty cop, a nie jakis pajac ktory tylko udaje tak powazanego usera. Witamy na forum.Big Grin
Gratuluję odwagi. Zobaczymy jak sobie poradzisz.
Bullshit wątpie że to cop lol...
Cop2
Uważaj będe twoim paparazzo.
"Nie chcieliśmy walki w Kalifornii, gdzie mieszka Arreola, więc dlaczego mielibyśmy się zgodzić na Meksyk? - pytają retorycznie reprezentanci Stiverne'a."


Chyba nigdy się nie doczekamy tej walki. Jeszcze Vitali zdąży wrócić i zabrać pas.
Ja szczerze mówiąc chciałbym żeby ten pas WBC pomieszkał trochę w USA. Walki takie jak Arreola vs Stiverne, Stiverne vs Wilder czy Arreola vs Wilder są potrzebne tej kategorii.

Widzowie w USA nie kupili by gali na której walką wieczoru jest walka o pas WBC pomiędzy np. Wilderem i Arreolą?

Osobiście jestem już trochę znudzony walkami o pas mistrza HW które odbywają się w Niemczech.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie