Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Stiverne vs Arreola II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Oczywiście szybki, żwawy i ruchliwy jak na swoje możliwości. Nie liczę, że będzie się ruszał jak Floyd w walce z Corralesem, ale jeśli mówili tyle, o najcięższych treningach w karierze i mega zmobilizowanym Arreoli, to ja to odbieram tak, że jednak na wadze musi być mniejszy wynik. Ważąc 109.8 (Mitchell), czy straszne 113 (Adamek), to Arreola zostanie rozbity w pył. Jeśli wniesie 106 - 107 kilogramów, to u mnie jego szanse wzrosną. W walce z tak statycznym na nogach gościem jak Stiverne, a dysponującym siłą fizyczną i potężnym ciosem, aż prosi się o postawienie na RUCH.
Najlepsza konferencja prasowa w HW od niepamiętnych czasów Smile
Dla dobra boksu a przede wszystkim dla nowego "małego rozdania" w wadze ciężkiej niech zawodnik Kinga nie wygrywa.

"Nowe-małe rozdanie" czyt. jest vacat po Witaliju, wreszcie ktoś od Haymona (ktoś promowany stricte w USA) może być czempionem w heavy od lat, co na pewno jest trzy razy lepsze niż wygrana zawodnika Kinga. Z całym szacunkiem, ale jest to nowość (od czasu Maskajewa, Petera, Rahmana czy Briggsa) i trzeba to solidnie wykorzystać. Fajnie byłoby widywać częściej aktualnego mistrza świata WBC HW na amerykańskich ringach.

Nie mam nic do Stiverne'a, tyle że można się domyślić co się stanie, jeśli on wygra i jakie perypetie będą go wiązać wtedy z Kingiem. Może być podobnie jak z Jonesem i Cunnem w cruiser (wiem - nie te pieniądze, nie ta waga, kompletnie niepopularna w Stanach, ale porównanie przyzwoite).
.
Mam nadzieję, ze rozumiecie mój tok rozumowania. Z wizualnego punktu widzenia, ku poprawie jakości wagi ciężkiej autorstwa ludzi z USA, niech lepiej wygra Arreola. To początek. To gwarancja, że Arreolę będziemy widywać często w ringu, z czołówką. Haymon = GBP = Showtime. Jutro starcia obu panów nie obejrzymy w tej TV, lecz najbliższe walki Arreoli (o ile wygra) będą pewnie już w Show.

Arreola to przystawka, dobra przystawka ku odświeżeniu wagi ciężkiej, w szczególności w USA. Następna potyczka i na "dzień dobry" z Perezem lub Jenningsem, może Wilderem. King mógłby ten świetny plan popsuć, uciekać od tego. Jest do tego zdolny. To fajny projekt. Jennings, Perez, Arreola, Wilder - wszyscy na miejscu, w USA, wszyscy idą drogą WBC. Dla dobra pięściarstwa Arreola musi wygrać.
Arreola wniósł na skalę 239
funtów, czyli 108,4 kilograma.
Jego rywal okazał się o 200
gramów cięższy. Przypomnijmy,
iż trzynaście miesięcy wcześniej
panowie ważyli odpowiednio
247 i 248 funtów.
Stiverne prawie w dobrej formie, Arreoli jeszcze z 5 kg brakuje. Ale i tak to lepsze niż 112 które ostatnio wnieśli. Stiverne przed czasem.
No to jednak Stiverne, jak dla mnie. Choć spodziewam się, że ta walka da więcej emocji niż 10 ostatnich walk Władimira, razem wziętych.
Jeśli Areola postawi na ruch to może tego nie wytrzymać kondycyjnie, pewnie spuchnie i nie wyjdzie do któreś z końcowych rund.Stiverne to wygra...
Po to miał obóz, by do najważnejszej walki się przygotować. W takiej pykance, jak w pierwszej walce, to Stiverne będzie dominował. Arreola ma jeden z twardszych łbów w HW, a Bermane go położył jednym ciosem. Chris ma za "delikatną" twarz. Wszystkie ważniejsze walki kończy strasznie poobijany... Może zostać w narożniku przed jedną z rund, z powodu rozcięć itp
Wazenie Arreola-Stiverne II



Jeden i drugi zrzucil mniej wiecej tyle samo(ok.4kg). Zanosi sie na swietna walke ktora momentami bedzie przypominala wojne, a z typem sie jeszcze wsytrzymam. Doszedlem do wniosku, ze pierwsza walka byla bardzo oka, tym razem licze nie tylko na powtorke z rozrywki, ale spodziewam sie jeszcze lepszej bitki. B-WARE, jest faworytem co jest zrozumiale majac w pamieci obraz pierwszej walki, ale hajsu bym na niego nie postwil.
Arreola wyprowadzony z równowagi to najlepsze co może być dla Stiverna. Jak się podpali zbyt mocno i zapomni o obronie to będzie leżał.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie