Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Stiverne vs Arreola II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Miałem kiedyś fightklub ale mi ukardli, potem znowu przez chwilę miałem, potem znowu ukradli. Co chwile tak robią z różnymi programami, teraz mi ukradli najlepszy czyli ID. Zaczynają mnie już denerwować. A z Sosnowskim komentuje chyba Szczęsny. Albo Małolepszy, któryś z nich.
http://fightklub.pl/wiemy-o-czym-mowimy/

Tutaj są wszyscy komentatorzy Fightklubu i tak mi się wydaje, że z Sosną to Momot komentuje. Ale kto będzie komentował tą galę jeszcze nie wiadomo.
Ja na szczęście Fightklub mam. Cyfrowy Polsat za program ESPN Classic wstawił właśnie Fightklub. A więc sobota noc, wreszcie mi się na coś ten program przyda tak na poważnie Smile
Muszę jeszcze poszukać ale wątpię, że to mam. ESPN Classic też mi swoją drogą ukradli, ach neostrada...
ESPN Classic to Ci akurat nie ukradli, bo po prostu ludzie zarządzający programem wycofali ten kanał ze wszystkich krajów europejskich Smile


Rewanz zapowiada sie znacznie lepiej niz pierwsza walka.Cool
https://www.youtube.com/watch?v=Xrlv0-WVEbQ#t=20
[Obrazek: stiverne-arreola-ii.jpg]

Z typem wstrzymam się do ważenia.
Nie moge z Arreoli i jego zmiany w ogolnym wygladzie. Teraz a z walki z Adamkiem to dwie rozne osoby Wink
Stiverne wysoko na punkty.
Na miejscu teamu Arreoli, postawiłbym na ruchliwość w ringu. Jeśli Chris zszedł z wagą możliwie najniżej, to jego szanse rosną. Stiverne to jest strasznie słabo poruszający się gość. Szybki i żwawy Arreola, ma szansę go obskoczyć boksując z dystansu. Jeśli jednak stanie naprzeciw Bermane'a i postanowi się z nim siłować, to zostanie skarcony.
@Sander, wybacz, ale przeczytaj swój post jeszcze raz i zastanów się co Ty tu napisałeś... Szybki, żwawy i ruchliwy Arreola? Może w równoległym świecie, w którym stając przed wyborem hambuger lub trening wybiera trening, ale w tym świecie nie ma czegoś takiego jak szybki, żwawy i ruchliwy Arreola. Właśnie cała pewność tego, że Stiverne wygra każdą walkę z Arreolą pochodzi stąd, że jedynym sposobem na skuteczny boks przeciwko mało ruchliwemu albo bardzo silnemu zarówno fizycznie jak i pod względem siły ciosu Stiverne jest ruchliwość, szybkość i utrzymywanie dystansu. Arreola nigdy nie był i nigdy nie będzie w stanie w ten sposób boksować, bo brak podstaw plus notoryczne słabe przygotowanie wyklucza taką możliwość. Słaby bokser ze słabym przygotowaniem nie zawalczy dobrze tak samo jak dodanie do siebie dwóch liczb ujemnych nigdy nie da wyniku dodatniego. Jeżeli pomieszasz czarne z czarnym to nie dostaniesz białego. Jakim cudem słaby technicznie Arreola miałby zawalczyć technicznie i jakim cudem słabo przygotowany Arreola miałby być ruchliwy? Tym bardziej, że nie wygląda jakby miał zejść z wagą. A nawet jak zszedł to niewiele i za mało.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie