Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Stiverne vs Arreola II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Moim zdaniem odchudzony Arreola bynajmniej nie wypadałby lepiej w walkach,jemu podstaw boksu brakuje.Jeszcze się biedaczek zmęczy zbijaniem.Szansę jak dla mnie ma koło 40:60,walka się szykuje ciekawa choć poziom mizerny,ale i tak lepsze to niż obrony mistrza z Kieva.
Już tylko niecały tydzień do walki, chyba najwyższa pora ją znowu przełożyćBig Grin
Ja licze ze juz nic sie zlego nie stanie, a Stiverne wysle w kosmos Arreole, a potem Wildera.
Stiverne trenował ostro u Floyda w Gymie, mam nadzieję, że znokautuje Crisa, a potem dostanie walkę unifikacyjną i może trafi czymś w robota z Ukrainy Big Grin


Póki co jest to najważniejsza walka w wadze ciężkiej i szkoda by było, gdyby przeszła w cieniu "The Moment".
No ciekawie się to zapowiada, znów liczę na polską TV Smile Choć jak w ESPN to będzie ciężko. Stawiam na Stiverne'a, kibicuję Arreoli Smile
Będzie na fightclubie Tongue .
Walka bedzie w Fightclubie, z tego co pisza na konkurencji.
HeartHeart
Wie ktoś kto obecnie komentuje w fightclubie?

Pamiętam Proksę i Sosnowskiego.
Na pewno Sosnowski, nie znam nazwisko tego drugiego którym z Albertem komentuje, ale rzetelnie wykonuje swoją robotę. Na pewno jest lepszy od Kostyry.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie