Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Diego De La Hoya
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(03-07-2015 09:11 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Teraz mnie ciekawi kiedy młody de la Hoya dostanie jakiegoś bardziej wymagającego przeciwnika? Pewnie ma jeszcze czas na walki o pasy ale kto wie czy za 2-3 lata nie będzie już na to gotowy. A Wy jak uważacie?
Trudno powiedzie co z tego będzie, bo młody del la Hoya jest jeszcze... bardzo młody. Oczywiście ma talent, jest dobrze prowadzony i ma fantastyczne zaplecze, jednak moim zdaniem za wcześnie wyrokować, czy mamy do czynienia z kolejną wschodzącą gwiazdą na miarę słynnego ojca, czy po prostu kolejnym solidnym bokserem z pierwszej 10 - 20.

Wiele zależy również od charakteru Diego i tego, czy cieplarniane warunki nie będą dla niego raczej kotwicą. Czy będzie umiał być sobą, czy też ciągle będzie czuł na plecach oddech ojca i nawet podświadomie będzie usiłował stać się jego klonem. Moim zdaniem coś takiego przytrafiło się na przykład młodemu Eubankowi, na którego osobiście patrzę z pewnym zażenowaniem, bo chłopak mimo niewątpliwego talentu nie chce być sobą, tylko... młodszą wersją seniora.

W efekcie wygląda to tak sobie, bo styl Chrisa seniora (mam subiektywne podejście, bo go uwielbiałem) był jedyny i niepowtarzalny, zaś junior zachowuje się jak aktor odgrywający na scenie swoją rolę. I ta rola go w końcu udupi. Jeżeli Diego de la Hoya pozostanie sobą, kto wie? Może też wejdzie na szczyt?
Dziś w nocy Diego zmierzy się z Giovannim Delgado. Wiecie coś na temat jego rywala? Zastanawiam się czy nie nastawić budzika, ale nie wiem czy jest sens, jak to jakiś leszcz jest Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie