Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(12-03-2014 09:33 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Jeżeli czujesz się obrażany, to możesz takie posty zgłosić do moderatora. Nie wyświetla się to nikomu innemu poza moderami, więc masz zapewnioną prywatność w tej dziedzinie.

Na SB mówili tak samo . #przypadek ?

[Obrazek: 779891080_.jpg]

RSC-2

Nie pytaj mnie dlaczego zostały usunięte jego posty. Odpowiadam za swój dział i tylko za niego. Tyle z mojej strony. Temat copa i rzekomych prześladowań na tym forum męczy już mnie. Bez odbioru.
@ kubala1122331


A dlaczego Ciebie ma wkurwiać forum?
Jest przecież opcja ignoruj i problem rozwiązany.




Zauważ .

BMH zapowiedział ,że ustawia mój profil jako ignorowany, bo z głupolami nie ma zamiaru dyskutować.
I słowa dotrzymuje.
Nie odpowiada w ogóle na moje posty.
Ja nawet kiedyś napisałem, aby już ustąpił z tego ignorowania, bo chętnie bym z nim podyskutował.
A On nie. Dotrzymuje słowa w swoim postanowieniu i w ogóle nie reaguje na to co ja piszę.
Aby go sprowokować napisałem kilka prowokacyjnych wpisów o Floydzie.
A on milczy jak grób. Podziwiam go za charakter i za upartość.
A nawet go za to szanuję i lubię.
Włączając „ignora „ zapewne już zapomniał ,że istnieje taki user jak RSC2

Nawet myślałem ,czy BMH nie został czasem zbanowany ,bo wogóle nie zauważa moich postów.
Nawet zacząłem pisać na głownej myśląć ,że może tam mnie przeczyta.

Ale gdzie tam.


Czyli można.



Z copem też każdy z was mógł tak zrobić.
[Ale wy „goniliście” za jego wpisami jak pies za suką co ma cieczkę, a teraz pierdolicie jak bardzo on wam przeszkadzał na forum.]
Jakbym czytal copa.. to nieudolne palenie franka.Big Grin

[Obrazek: 4b982af4d712249b032478ab7bd17c65.jpg]
[Ale wy „goniliście” za jego wpisami jak pies za suką co ma cieczkę, a teraz pierdolicie jak bardzo on wam przeszkadzał na forum.]

I to jest cała prawda o sytuacji z capem .
RSC
1) Ignor mi nie pomaga, widać nie mam charakteru @BMH
2) Nie wiem czemu miałbym ignorować copa, bo mi osobiście nic nie zrobił, ba, napisał kilka ciekawych postów
3) Cop nigdy mnie osobiście nie obraził, ja zresztą jego też (choć pewnie @RSC uważasz inaczej...), jednak wywyższania się to ja nigdy nie lubiłem i przeszkadzało mi właśnie to
4) Ja tej "wirtualnej legendy" nie znałem dopóki tu nie przylazł. Oczywiście coś słyszałem, ale nie mów, że ja go z góry źle traktowałem, skoro nie wiedziałem kto to jest...
Jutro odpowiem na pytania i wyjaśnię sprawę bo dziś nie mam czasu, a prowadzę ciekawą dyskusję.... hehe

EDIT BMH po co wrzucasz te nic nie wnoszące zdjęcia na forum.
(12-03-2014 09:02 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Myślę że ten temat prawa własności jest wyczerpany ,ale jeżeli masz coś jeszcze do napisania to pisz.
Ja przeczytam z uwagą.
Co by nie rozmywać tematu, to też nie będę rozwijał tej polemiki (ale chętnie ją podejmę gdzieś indziej). Na koniec tylko napiszę, że nie słyszałem jeszcze ani o jednej sprawie sądowej dotyczącej praw na forum internetowym. I moim zdaniem wynika to nie z tego, że nikt na to nie wpadł, tylko z tego, że w realiach naszego prawa niemożliwe byłoby ugranie czegokolwiek przeciwko właścicielowi forum. Dopóki nie ma takich spraw, to ciężko wyrokować jaka by się utarła praktyka, ale trudno mi wyobrazić, aby w Polsce sąd zakazał właścicielowi forum banowania kogokolwiek. Dla mnie to graniczy z absurdem.
(12-03-2014 10:46 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]EDIT BMH po co wrzucasz te nic nie wnoszące zdjęcia na forum.

Dla mnie caly temat jest nic niewnoszacy, a skoro ktos moze sobie wyrazac swoja opinie na temat innych userow, i calego forum, to ja rowniez moge. W tym przypadku zdjecie, doskonale oddaje to co chcialem przekazac.
Cytat:Śledziłem wypowiedzi copa i nie mam wątpliwości że zbanowanie go to idiotyzm.
Co banujesz dlatego ,że ktoś ma inne zdanie?
Cop na bana nie zasłużył, nikogo nie obrażał [tylko nie dawaj mi za argument ostatniego jego postu ,gdy wszystko było już „po ptokach”] starał się być tolerancyjny , natomiast stado wilków osaczyło go jak ofiarę domagając się w każdym poście jego usunięcia.
[Jest tu taki jeden „judasz” który udawał ,że się z nim „przyjaźni” a potem pierwszy darł mordę „na krzyż z nim”
Dlaczego nie reagowałeś na te wpisy?
Ponadto jeżeli już cop pisał niezgodnie z regulaminem [a gdzie on jest ten regulamin ] to dlaczego nie dostawał najpierw merytorycznych ostrzeżeń i upomnień?

Cop dostał najpierw słowne ostrzeżenie w PW następnie dostał 1 ostrzeżenie od mnie za spam.Kolejne dostał od redda i znów od mnie za wulgaryzmy i coś tam pisał o wszystkich userach forum.Bana by nie dostał, ale po usunięciu tego wpisu wkleił go do innego działu i dostał bana.Reagowałem na ataki na copa, Joker o mało nie dostał ostrzeżenia podobnie jak Sander.Absolutnie nie banuje za odmienne opinie, zbanowałem copa bo były ku temu podstawy.
Cytat:Zobacz tylko kto tu pisze.
Cztery pięć osób gada ze sobą o głupotach z jednym przywódcą stada.
Portale internetowe mniej popularnych sportów niż boks mają więcej dyskutantów niż tutaj.
Tutaj ciągle ktoś kogoś ustawia co wolno a co nie wolno.

I kto jest tym przywódcą?? Wiem, wielkim problemem tego forum jest bardzo mała liczba userów.Kiedyś próbowałem ściągać ludzi z strony głównej, lecz człowiek ma to do siebie że szybko się przyzwyczaja i im pasuje taka atmosfera jak na Bokser.org.Tam każda dyskusja zaczyna się od "zera", większość userow nie zna się i liczy się to co pisze a nie ile ma gwiazdek.Bo jakoś inaczej patrzy się na Sandera który ma 4000 postów niż na jakiegoś trola z 10 postami, sam przyznaję że często się zastanawiałem co byście pomyśleli o mnie jak bym dopiero się zarejestrował i pisał te same bzdety co dziśWink.

Cytat:Ciągle w nas tkwi ten komunizm. Ta prowincjonalność . Ta woda sodowa uderzająca do głowy, gdy dostanie się trochę więcej władzy. Te wszystkie cechy tkwią w nas nie dlatego, że nie zgadzamy się z czyimiś poglądami. A dlatego ,że swoją wyższość chcemy udowadniać nie przy pomocy argumentów a przy pomocy siły czyli „załatwienia kogoś”
Cop na koniec napisał wam wszystkim prawdę.
Jeżeli to czyta to jednak muszę go zmartwić.
To nie jest wyjątek i Polacy nie są inni niż Ci tutaj na forum.
To jest powszechne co widać w każdej dziedzinie życia.
Będę o tym pisał do znudzenia.
Chyba że mnie też zbanujesz.

Cop tam gdzie się pojawił zostawiał bajzel i stek wyzwisk, można powiedzieć że poświęciliśmy wielką jednostkę na rzecz ogółu.Wink.Nie mam powodu banować kogokolwiek kto na to nie zasłużył a ty z pewnością na to nie zasłużyłeś.

Cytat:Posty copa zostały usuniete aby nie było dowodów że on niczego złego nie zrobił.

PeterManfredo też został zbanowany a jego posty są do dzisiaj.

BESTIA napisał mi że ban copa jest na 5 miesięcy i potem moze on wrócić.

Skoro tak to dlaczego usunieto jego posty?


[Ja obrażany się nie czuję bo w wirtualnym świecie ma to daleko w doopie.
Nie zmienia to faktu ,że wielokrotnie kierowano pod moim adresem określenia obraźliwe.
Ale mi to Lotto. Gdyby to było w realu to moja reakcja byłaby inna.

Posty copa zostały usunięte dlatego aby zatrzeć dowodów na jego niewinność, ale usunąć jego spam.Cop kontaktował się ze mną w PW, ale jego wiadomości lądowały w spamie(sam nie wiem dlaczego)Huh.Poza tym dostałem wiadomość, od jednego z użytkowników z zapytanie czy nie lepiej usunąć ten śmietnik.Przeanalizowałem jego posty i stwierdziłem że ma rację.
Ban Petera też był kontrowersyjny, sam o tym pisałem i jako mod wszystkim nie da się dogodzić.Podjąłem taką a nie inną decyzję i dziś zrobił bym podobnie.
@BESTIA
Każde forum internetowe ma jeden i ten sam dylemat.
1. Czy bezwzględnie egzekwować dyscyplinę dyskusji i nie dopuszczać, aby w tematach rozmowa schodziła na sprawy pokrewne, oraz nie dopuszczać do tego co błędnie nazywane jest spamem.
2. Czy pozwolić na pełną wolność wypowiedzi i rozmywanie tematów ,oraz akceptowanie dyskusji takiej na jaką userzy mają ochotę choć ta niekonieczne jest ściśle związana z tematem wątku.

Zaletą pierwszego przypadku jest porządek i tematyczność wątków , ale za to mała ilość dyskutantów.

Natomiast w drugim przypadku istnieje bałagan w „trzymaniu linii tematów” ale za to ilość piszących jest zdecydowanie większa.

Aby rozwiązać ten dylemat należy zadać pytanie.

Czy forum jest przeznaczone dla „tematów” czy raczej dla userów, którzy sami, [ oczywiście w ramach regulaminu] decydują o kształcie i temacie dyskusji.

Ja jestem zdecydowanie za opcją drugą .Bo dla mnie „forum” to bardzo szeroka platforma wymiany poglądów. Szeroka zarówno w kwestii ilości piszących jak i szerokości zagadnienia.

Twoje wyjaśnienia odnośnie banowania przyjmuję do wiadomości choć się z nimi kompletnie nie zgadzam w każdej kwestii. Mam na ten temat kompletnie odmienne zdanie z daleko posuniętą tolerancją i wolnością wypowiedzi .
Akceptuję Twoje wyjaśnienia i zasady w myśl łacińskiej prawnej maksymy „Dura lex sed lex”
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie