Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Felix Sturm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Remis w walce Stieglitz vs Sturm, po kapitalnym pojedynku, w niesamowitym tempie.
walkę z bliska w pierwszym rzędzie obserwował sam GGG..Anonserem walki był sam Jimmy Lennon jr
Sturm był celniejszy, a jego ciosy sprawiały wrażenie mocniejszych. Obrona też była szczelniejsza. Stieglitz z kolei był aktywniejszy.

Założę się, że teraz dla islamisty zakontraktują Abrahama.
Czyli Sturm jeszcze żyje...Smile Muszę to jutro nadrobić.
Kapitalna walka, widziałem z małą przerwą w środkowych rundach. Szkoda końcówki Felixa, gdzie kompletnie opadł z sił i od tej 9. rundy walczył już praktycznie tylko o przetrwanie. Gdyby wygrał choć jedną z końcowych rund, zwyciężyłby Stieglitza. Początek z kolei należał zdecydowanie do Sturma i wydawało się po tych czterech rundach, że wygra to bez większych problemów.
Myślę, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem na ich kolejne walki jest rewanż. Sprzeda się w Niemczech jak cholera, jeszcze wymyślili remis. Wszystko robione pod Felix - Robert II.
W związku z tym, iż wczoraj był aż nadmiar wydarzeń (Wisła-Śląsk, gala w Krakowie, później Hopkins-Kowaliow) to nie miałem możliwości obejrzenia Sturma ze Stieglitzem. Jest ta walka w sieci?


Ja wypunktowałem 117-112 dla Sturma.
Koniecznie trzeba będzie dodać tą walkę do LPW. Jak tylko obejrzę środkowe rundy to dodam, chyba, że ktoś miły zrobi to za mnie Smile
Ja miałem 116-112 dla Sturma ale remis możliwy.
Ja jestem jednym z nielicznych na forum, który oglądał walkę na żywo. Liczyłem, że w niedzielny poranek PBN będzie dostępne w dobrej jakości do ściągnięcia, ale na razie po sieci krąży jedynie słaby rip z walki Adamek-Szpilka. Jeszcze wkurzył mnie komentujący walkę Miszkin, który spoilerował wyniki z Krakowa Angry Wracając do walki to sporo było równych rund i nie uważam wyniku za skandal, ale jednak dla mnie lepszy był Sturm. Po 8 rundach miałem 7-1 dla Felixa i nie wierzyłem, że Stieglitza jeszcze na cokolwiek stać w tym pojedynku. 4 ostatnie rundy (a zwłaszcza 11) były jednak świetnym pokazem ambicji z obu stron. 9 i 10 zapisałem na konto Sieglitza, 11 dałem na remis (a zdarza mi się to średnio raz na 100 walk Wink i 12 dla Sturma.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie