Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Opcje dla Diablo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
@kubala
Niestety taki scenariusz jest prawdopodobny, aczkolwiek sądzę, że Drozda Diablo jest jak najbardziej w stanie skończyć, tylko pytanie czy to zrobi?
Też sądzę, że najwyższy czas już wyjść do ringu, bo to długo trwa, a Krzysio młodszy się nie robi.
Wygrał Diablo z Czakijewem to i z Drozdem sobie poradzi. Ja podobnie jak @Sander chętnie zobaczyłbym Włodarczyka z Cleverlym, ale pojedynkiem z Drozdem bym nie pogardził. Natomiast walka z Huckiem to byłby dla mnie jako Polaka absolutny hit roku. Walka marzenie, szkoda że mało realna opcja...
Panowie, jak już tu się "rozmarzyliśmy", to powiedzcie proszę, jakbyście widzieli walkę z Huckiem. Wydaje mi się, że Krzysiek jednak by to wygrał. Huckic ma bardzo agresywny styl, ale lubi też przespać początkowe rundy. Jakby Diablo był w stanie kontrować wściekłe ataki Marco, to może nawet i byłby go w stanie znokautować.
To pojedynek, w którym mogłoby się wydarzyć absolutnie wszystko. Nie potrafię wskazać faworyta, szanse 50/50.
Dla mnie faworytem mimo wszystko Marco. Sporo by zależało gdzie by była walka, jeśli w Polsce szanse Krzyśka by zdecydowanie wzrosły, w Niemczech bardzo zmalały.
Mam problem z tym tematem, bo mamy już temat Krzysio Włodarczyk do takich dyskusji. Tylko niepotrzebnie rozmywa się dyskusja.
To samo było z "kto dla Floyda?" Tongue

Sam zwracalem uwagę na takie rzeczy parę miesięcy temu to Ci się podobało Tongue
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie