Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andy Ruiz Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Nie wiem kto kogo by zjadł, ale Ruiz faworytem bo on w jedzeniu wygrywa z wszystkimi.
Hehehe... słuszna uwaga. Smile
Andy Ruiz wraca na ring w marcu. Chciałby ważyć ok. 250 funtów czyli 113 kg. Zamierza popracować nad muskulaturą i szybkością.
Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.
(12-01-2015 01:42 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.

O mistrzowski pas? Żartowniś...

Co to znaczy być blisko walki o mistrzowski pas? To tak jak w tej chwili Briggs, Jennings czy Fury?
Martin
Ruiz jr jest w dyszkach wbc i wbo.Pewnie obije jeszcze kogoś i może stać się pretendentem.
To Szpilka też jest blisko...
(12-01-2015 01:42 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Andy Ruiz wraca na ring w marcu. Chciałby ważyć ok. 250 funtów czyli 113 kg. Zamierza popracować nad muskulaturą i szybkością.
Twierdzi, że w tym roku powinien już walczyć o mistrzowski pas/być blisko takiej walki.

Coś mu chyba nie wyszedł ten powrót. Trochę to dziwne, że w ogóle nie walczy, bo od ostatniej walki minęło prawie pół roku. Wiem, że w ostatniej walce walczył od 4 rundy z kontuzją ale chyba nie miała ona aż tak wielkiego wpływu skoro wcześniej zapowiadał walkę na marzec?
Cytat:Po ostatnim, dodajmy przeciętnym występie, szefowie grupy Top Rank dali Andy'emu Ruizowi Jr (24-0, 17 KO) ultimatum - musi się odchudzić, jeśli chce znów wyjść do ringu. W dwóch ostatnich walkach przekroczył 120 kilogramów.

Meksykanin trenuje więc teraz pod okiem sławnego Abela Sancheza w ośrodku Big Bear w Kalifornii. Szkoleniowiec takich mocarzy ja Giennadij Gołowkin czy wcześniej Terry Norris chwali nowego podopiecznego.

- Robi dobrą robotę. Jest tu od sześciu tygodni i stracił około trzynaście kilogramów. Ciężko pracuje, ale co najważniejsze, dobrze się adaptuje do programu treningowego i nie szuka ucieczki od trudnych zajęć - powiedział Sanchez.

Choć to jeszcze niepotwierdzona informacja, to w kuluarach mówi się, że Ruiz Jr ma wrócić do akcji pod koniec wakacji. źródło
W końcu się wyjaśniło dlaczego Andy tak długo nie pojawiał się w ringu. Dobrze, że jego trenerzy postawili go pod ścianą. Chłopak ma talent i jeżeli chce coś osiągnąć musi zaciskać pasa przed jedzeniem i do tego ostro trenować. Fajnie, jakby się potwierdziło te info, że następna walka pod koniec wakacji.
Dziwne że dopiero teraz ktoś się na to zdobył. Nie wiem jak jakikolwiek szanujący się trener mógł podjąć współpracę z kimś o takim stosunku do sportu. Gdybym ja był trenerem i przyszedłby do mnie zawodnik mówiący w wywiadach że nie zamierza trzymać diety, zrzucać nadwagi i ciężko trenować to zaraz by dostał takiego kopa w dupę że by odleciał skąd przyszedł, czyli pewnie do najbliższego McDonalda.
W końcu i Andy Ruiz jr rusza tyłek na ring. Już jutro na rozgrzewkę bierze niejakiego Joella Godfrey'a a za niespełna miesiąc testera z prawdziwego zdarzenia Zumbano Love.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie