Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Tua vs Alexander Ustinov
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2




Jak typy przed walka? Ja podobnie jak wczoraj w przypadku Toney'a, tak i tym razem wierze w Davida. Stawiam na czasowke, bo na punkty Ustinov moze byc lepszy na przekroju walki. Co wazne odnotowania, David Tua calkiem przyzwoicie wyglada na wazeniu. Nie sadzilem, ze go jeszcze bedzie stac na taki trening. Widac mowa o walce z Wladimirem ostro zmoblizowala "Tua-man'a".
Tuaman wygra przez KO, choć dopuszczam możliwość taką, że go Ustinow zamęczy...po takim zrzucaniu Tua wcale nie musi pokazać rewelki.
Władymirze bój się - drugi Tyson to pestka, nadchodzi drugi Marciano!
Wlasnie, jak odbije sie zrzucanie wagi na Davidzie? Strzelam na czuja, ze wszystko bedzie oka i "Tua-man" wyjdzie w optymalnej formie jak na ten etap kariery. Plotki o spotkaniu z Wowa moga sie okazac prawdziwe w przypadku efektownej wygranej. Na punkty Ustinov powinien wypykac duzo mniejszego Nowozelandczyka, wierze wiec w czasowke.
Mając sentyment do 'starych' ciężkich liczę i życzę wygranej Davidowi. Jednak 41 lat to poważny wiek do tego zrzucanie wagi... No i ten Ustinov to wielki i silny chłop. Zobaczymy, wygrana Tua'mana będzie dla mnie miłym zaskoczeniem.
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić że David po takim zbijaniu wagi (50kg!!) będzie w dobrej formie.Przeczuwam ze wygra Ustinow na punkty lub ewentualnie tko.Choć chciałbym zeby wygrał Tua to w razie takiej okoliczności nie chce ogladac jego freak-fightu z Wladkiem.
Szkoda, ze nigdy nie bylo w necie sparingow Goloty z Tua. Jest dawny sparing z Evanderam z czasow gdy Holyfield walczyl z Tysonem. W jednym z wywiadow, gdy dzienniakrz zapytal czy Andrzej bije ponizej pasa, David odpowiedzial, ze tylko raz sie na to zdobyl, a pozniej juz nigdy sie nie odwazyl.



Ustinov bez problemu wygra, może nawet przez TKO/KO.
Jak dla mnie Tua tego nie wygra. Jest stary i widać to w ringu. Praca nóg polega u niego na dreptaniu niczym pingwin, dawna dynamika gdzieś uleciała, a przez to i cios już nie ten.

Skoro Barret dał dwa razy radę, to Ustniow powinien tym bardziej sobie poradzić. To nie jest żaden bum, tylko solidny bokser. Jeżeli będzie walczył mądrze, zza lewego prostego, bez zbędnego ryzyka to powinien sobie poradzić z klockowatym Tua. Być może nawet przed czasem, bo zmęczony Tua nie będzie żadnym posągiem nie do tknięcia.

Szansę Tuy widzę w tym, że Ustinow dostanie jakiś mocny cios, zgłupieje i będąc naruszonym da się wykończyć, ewentualnie da sędziemu pretekst do przerwania pojedynku.

Wolę, aby wygrał Ustinow, wtedy mielibyśmy pewność, że unikniemy cyrku geriatrycznego Wład vs Tua.

Ostateczny typ: Ustinow przez TKO
Skłaniam się ku ocenie redda, zwłaszcza że zrzucanie w krótkim okresie aż 50 kg może nie skończyć się dobrze. Jak mu nie strzeli kolano, to wysoce prawdopodobne jest, że siądzie kondycyjnie. Do tego waga Ustinowa wskazuje też na wysoką formę Rosjanina, no i dysproporcja w warunkach fizycznych ogromna.

Pisząc to, w wirtualnym bukmacherze postawiłem na Tuę, bo kurs jest mimo wszystko zbyt ładny Smile Walczy u siebie, Ustinov wygląda na miękkiego psychicznie, więc szanse są, zwłaszcza jeśli ringowy będzie bardzo uważał by chronić zdrowie Ustinova Wink
O to to... Ustinow jakiegoś serca do walki nie ma, skoro poddał się po lewych Pulewa to tutaj go nie widzę wcale. Chyba jednak TKO bardziej prawdopodobne może być niż KO, jak tak sobie rozmyślam...A ta waga Tuy to mnie zastanawia zajebiście, jakoś sobie takiego zrzucania w 3 miechy nie wyobrażam, wydaje mi się że poprzednią wielorybią wagę na boxingscene mogli zawyżyć.
Co do Wladymira, będę się uszczypliwe upierał że Tua jest bez wątpienia nowozelandzkim Marciano który może zagrozić :-))))Niemcy to kupią.
Stron: 1 2
Przekierowanie