Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Spadające gwiazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Juz predzej Adamka bym tu widzial niz Kliczke Wink
Tomek wprawdzie wciaz wygrywa ale w coraz gorszym stylu, a przeciwnicy slabsi niz kiedys. Choc w sumie to takie swobodne, delikatne obnizanie poziomu. Na spadek trzeba poczekac do pierwszej porazki od walki z Kliczko choc z USS bylo juz bardzo blisko.
Podpisuje się pod postem wyżej, Adamek z pretendenta na predentenda mistrza świata wypadł z gry wyraźnie przegrywając z Glazkovem.
Podpisałeś sie pod swoim zdaniem Tongue

Szacunek dla wartościowego polskiego mistrza. Uwielbiałem oglądać jego prime w cruiser. Te walki z Bellem,Cunnem,Banksem czy Gunnem. i to wszystko na żywo. Dodatkowo pas The Ring i miano dominatora tej kategorii. I ten prestiżowy WBC w LHW.

Niesamowita nadzieja w ciężkiej do momentu walki z Kliczko po której Adamek stał się obiektem kpin ze strony kibiców. To nie była raczej kpina tylko jęk zawodu ze strony kibciów którzy jak widać nadaremno od X lat czekają na Polskiego mistrza HW.

Niestety od walki z Chambersem jest widoczne zjechanie formy Tomka. Eddie walczący z jedną ręką dawał równą walke Polakowi. Walker który nie jest żadnym wirtuozem usadził Adamka na dupie, Wałek w rewanżu z Cunnem. Walki z tym Guinnem nawet nie widziałem ale takich rywali bez dwóch zdań kończy sie przed czasem.

W przypadku kariery Tomka pozwole tak sobie palnąć że mogła zadziałać tu zasada mówisz i masz. Wszyscy mu tak cholernie źle życzli że mają to czego pragneli.

Adamek jeżeli chce odjeśc choć ja w to nie wierze. Bo mimo iż Tomek to śwetny bokser to do wywiadów pierdoli farmazony w które sam nie wierzy.
To proponuję odejśc zwycięsko. Odnieśc jubileuszowe 50te zwycięstwo nokautując przeciwnika po raz 30.
Co by to mogło być? Walka powinna mieć jakiś poziom sportowy i marketingowy dlatego ta ze Szpilką raczje odpada.

Adamek-Cunn III - dobra opcja dla obu.

Adamek - Arreola II - no. o ile temu sie nie uda pokonać Stiverna bo po porazce z Glazkovem raczej title shot to tragedia.

Adamek- Chambers II - nie wyjaśnione porachunki. Tomek jednak musi nam coś jeszcze pokazać na zakończnie kareiry.

Adamek - Banks II - Uwielbiam Banksa. Świetna walka obu w Cruiser. Banks z 2 lata wstecz mówil że chce tej walki. Dodatkowo do momentu nokaatu proawdził na punkty. Chciałbym to zobaczyć.

Adamek - Powietkin - oboje powracający po porażkach tylko że sasza już ma zaklepaną walke z ortizem. Ruski chciał tej walki.

Adamek - Włodarczyk - Taka popisówa telewizyjna w stylu Adamek-Andrew.

Adamek-Perez

Adamek-Jennings

Triumfujący Goral w ktoryms z tych pojedynków mógłby spokojnie siedzieć na emeryturze zajmując sie ogródkiem i mieć świadomośc że jego kariera jednak była świetna.
Ale biorąc pod uwage utrate atrybutów w większośc wyżej wymienoych walk nie wierze w zwycięstwo Tomka. ale jednak bilans 50-3 będzie prezentował sie lepiej.
@Roy
Adamek dostał solidny wpiernicz od Głazkova, a Ty chcesz żeby Adamek odniósł 50 zwycięstwo w dodatku przed czasem z kimś takim jak Cunningham, Perez, Jennings czy Povetkin?
Odrobiłeś już lekcje czytania ?Big Grin

---Triumfujący Goral w ktoryms z tych pojedynków mógłby spokojnie siedzieć na emeryturze zajmując sie ogródkiem i mieć świadomośc że jego kariera jednak była świetna.
Ale biorąc pod uwage utrate atrybutów w większośc wyżej wymienoych walk nie wierze w zwycięstwo Tomka. ale jednak bilans 50-3 będzie prezentował sie lepiej.---
O ja pierdole: http://i.imgur.com/n9i9mNm.png

Dawson jest skończony. W dodatku jego gaża za pojedynek wynosi 15 tys dolarów! Z czego już 20% mu zabrali bo wniósł 182 funty. Tragedia, po prostu jedna wielka katastrofa.
Kilka nowych przykładów spadających gwiazd:

Juan Manuel Lopez
Ricky Burns
Mike Alvarado
Alfredo Angulo
Lucian Bute
Mateusz Masternak
Czy Cazares zakończył "spadanie" Chaveza Jr.?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie