Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Chisora jako ,strażnik' hw to totalna bzdura.Jak gość z czołówki może być gatekepperem?W heavy za gk można uznać Thompsona,Johnsona i jeszcze pewnie by się kogoś znalazło.
(08-01-2014 05:38 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Chisora jako ,strażnik' hw to totalna bzdura.Jak gość z czołówki może być gatekepperem?

Dokładnie, mi też Chisora jako gatekeeper nie pasuje, przecież to TOP10 HW.
Troche sie wylamie chlopaki.Wink

(07-01-2014 06:22 PM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]Bokser, który jako przeciwnik oddziela niejako mężczyzn od chłopców, albo B-klasowych zawodników od A-klasowych. Jeśli nie przejdziesz przez takiego Gate-keepera to nie masz co marzyć o walkach z najlepszymi.

W kontekscie Chisory, to ja sie w duzej czesci zgadzam z zacytowanym fragmentem. Derreck, to faktycznie dobry test dla tych aspirujacych do walki o pas. To, czy Chisora to top10, czy nie to sprawa drugorzedna jak dla mnie i na dobra sprawe niewiele zmienia.
Nie…
To już jest przesada.
Na 6 miejscu jest zawodnik który przegrał z 10.?
A dlaczego ten na 2 jest wyżej od tego na 8.?
Przecież nie można na pierwszym miejscu umieścić takiego zawodnika?
Zawodnika z 5 miejsca jest zdecydowanie lepszy od tego z drugiego.
A dlaczego ten który z nikim dobrym nie wygrał jest tak wysoko?
I w ogóle nie ma w 10 zawodnika który jeszcze niedawno był na 3 miejscu.
Ja osobiście tego z ostatniego miejsca dałbym o jedno miejsce wyżej.
No może dwa miejsca.
Nie zgadzam się też z tą ósmą pozycją . Uważam że powinien być na 7 lub na 9 miejscu.
4 miejsce zgoda.. Ale to trzecie ?
Ale ogólnie dobra robota.
Na przyszłość trzeba pamiętać ,aby kogoś nie pominąć.
Też mi Chisora, Arslan zdecydownie nie pasują, wygląda to tak co najwyżej jeśli brać na sucho rezultaty ich walk.
Zresztą o czym tu dyskutować? Studnia wiedzy wszelakiej - RSC i tak wyczerpał temat wszystkich zestawień i rankingów Wink.
@Mastrangelo
Ty się moimi "żartami" nie przejmuj.

Rób swoje.
Ok, dzięki.
Zmiany w 3 kategoriach.
Waga ciężka.
Po (uczciwym) remisie z (nr.8) Mikiem Perezem, Carlos Takam wskakuje na 9 miejsce. Steve Cunningham oczko w dół, wypada Bryant Jennings.

Waga półciężka:
Jean Pascal po pewnej wygranej nad Lucianem Bute idizie 2 miejsce w górę, przed Dawsona i Chilembę.

Waga średnia:
Po ogłoszeniu emeryture z rankingu wypada Darren Barker. Dwójka za nim oczko w górę, a nowa twarz w zestawieniu to Osumanu Adama, który ma dobre zwycięstwo nad Karmazinem, którego walkę wcześniej obrabowali z pasa przeciwko Sylvestrowi, a później Afrykańczyk zasłużył też w moich oczach przynajmniej na remis przeciwko Danielowi Geale.
można tu wtrącać swoje 5groszy ? Big Grin nikt sie nie pogniewa?

Dziwny ten ranking w Twoim HW Master. Zupełnie nie rozumiem braku Adamka w top10 lub chociaż Arreoli który pewnie niedługo będzie bił sie o mistrza a wcześniej wyeliminował z gry o duże stawki markowego boksera jakm Jest Mitchell. Za któregoś z nich trzeba było wyrzucić Cunna. Zatańcztł w ciężkiej 4razy wygyrwając z bokserem klasy C lub nawet D z Gavernem,przekręcili go z Adamkiem to fakt ale zasada jest prosta, dostał ciężkie K.O od Fury'ego i wygrał z mało znaczącym sie Quezadą w dodatku 8rundowej walce. Nie ma co ukrywać ale w tej kategorii ktoś taki jak Haye czy Vito są potrzebni. Kiedy królewska sie obudzi... lata 90te czy początek XXIw. chyba już nie wrócą.

Z kolei w CW Ola na pierwszym miejscu. Nie wiem skąd aż tak skoro w walce z Huckiem (numer 6!) nie miał nic do zaoferowania a zwycięstwo nad Janikiem chyba mu w tym nie pomogło.Big Grin ale tu pozycja numer 1 wymaga głębszej dyskusji.

Master ja Cię naprawde mam za jednego z tych "grubszych" na tym forum. I myślę że walnięcie Murray'a na pierwszą pozycje w middle to jest podłożone typowo pod dyskusje dla forumowiczów bo jak dla mnie Martin absolutnie na nią nie zasłużył. Tym bardziej że za plecami ma GGG i Martineza który faktycznie należy do moich ulubieńców kategorii średnich.

na resztę kategorii rzuce okiem wieczorem jak będe w pełni wolny.
Murray w oczach wielu ogral Martineza i chyba stad sie to wzielo (szczegolnie ze Mastrangelo punktowal ogromna przewage Murraya).
Mitchell markowym bokserem? Faktycznie Arreola ponizej USS wyglada dziwnie ; )

Nie zebym byl adwokatem, najwyzej autor tematu mnie okrzyczy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie