Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Jakim cudem widziałeś wygraną Chilemby w drugiej walce z Bellew'em?
Wtrącę się i odpowiem za Mastrangelo - ja w tym rewanżu widziałem 5 rund na pewno dla Chilemby, a 3-4 były takie w dwie strony. Musiałbym drugi raz obejrzeć, Bellew miał strasznie niską skuteczność, bardziej mnie zastanawia walka Lundy-Postol, bo ja czytałem opinie, że Postoł to wygrał bardzo wyraźnie, walka mi się ściąga powolutku niestety.
@Matys
Też tak słyszałem, ale ja się nie zgadzam. Lundy ograł Postola w jego własnej grze.
Dla mnie było 116-112 Chilemba robił niewiele.
I i mnie również Ross pokonał Hernandeza dziwne że nikt o tym nic nie mówi i wszyscy przyjeli od tak ten wynik.
Dla mnie to było na granicy przekrętu.. Jeszcze od biedy przeboleję 1 punktowe zwycięstwo Hernandeza.
Czas na podsumowania weekendu.

Kategoria półciężka:
- Adonis Stevenson (Nr.3) zdominował Clouda(nr.9) w sposób w jaki nie potrafili tego zrobić ani Hopkins, ani Campillo. Jean Pascal(nr.6) pokonał weterana George'a Bladesa, a Eleider Alvarez wymęczył zwycięstwo nad Edisonem Mirandą. Julio Cesar Chavez zadebiutował w nowej kategorii wątpliwym zwycięstwem nad wyciągniętym z kategorii średniej Brianem Verą.
Przesuwam Adonisa na pierwsze miejsce, myślę że teraz na to zasługuje. Cloud na razie spada na 10-te miejsce, ale po 3 porażkach z rzędu jest on już właściwie na wylocie. Główni kandydaci na zastąpienie go to Allan Green i Blake Caparello którzy zmierzą się w ciekawej walce pretendentów za 2 tygodnie. Alvarez i Chavez nie zaimponowali.

Kategoria Junior Półśrednia
- Karim Mayfield(Nr.8) i Humberto Soto zanotowali zwycięstwa nad dwoma przeciętniakami, bez wpływu na ranking.

Kategoria Super Piórkowa:
- Devis Boschiero umocnił się na 5 miejscu w rankingu po zasłużonym zwycięstwie nad niepokonanym Guillaume Frenoisem, Diego Magdaleno(nr.10) powrócił po porażce z Roman Martinezem pokonując solidnego Journeymana, Edgara Riovalle.

Kategoria Kogucia:
- Karim Guerfi niespodziewanie odebrał pas mistrza Europy sprawiając potworne lanie Stephanowi Jamoye. Walka dużo bardziej jednostronna niż wskazują na to karty punktowe.

Kategoria Junior Musza:
- Właściciel pasa interim WBA, Alberto Rossel, zanotował kolejne wątpliwe zwycięstwo nad przeciętnym rywalem i jeszcze bardziej oddalił się od 10-tki.
Dobra decyzja a propos Stevensona. Gość zdominował wszystkich rywali (od czasu porażki z Boonem) w sposób rzadko spotykany. Oczywiście to samo można powiedzieć o Kowaliowie, jednak kaliber rywali Rosjanina na razie był nieco niższy. Czekam niecierpliwie na kolejne pojedynki tej dwójki.

Co do Rossela - nie masz żadnych informacji z Japonii, czy przypadkiem Peruwiańczyk nie zawita tam w najbliższych miesiącach, by zmierzyć się z Inoue, lub Miyazakim? I czy wiesz coś więcej na temat najbliższego pojedynku Romana Gonzaleza?
Nic nie słyszałem o Rosselu, ale domyślam się że będzie chciał trzymać pas z dala od mocnych Japończyków jak długo się będzie dało.
Gonzalez ma walczyć na gali z Ao, Yamanaką i Linaresem i z tego co słyszałem nie ma się co spodziewać niczego więcej niż walki na przetarcie. Za to wczesnym 2014 Roman ma walczyć z Juanem Carlosem Reveco(chyba też w Japonii) i raczej już go w kategorii junior muszej nie zobaczymy.
Przy okazji widzę, że Yamanaka będzie walczył 3 raz w tym roku, co jest jak na niego sporą aktywnością. No, ale trudno się dziwić, bo ostatnio przeboksował zaledwie 1 rundę. Rywal niezły, młody, dobrze pokazał się z Santa Cruzem. Poza tym, to WBC, więc raz po raz trzeba "zaliczyć" meksykańskiego pretendenta. Liczyłem na to, że szansę otrzyma Suriyan, ale... może następnym razem.

Linares-Abril to z kolei może być raj dla fanów bokserskiej techniki. Ciekawe, ile jeszcze zostało w Wenezuelczyku dawnego serca do walki po dotkliwych porażkach z DeMarco i Thompsonem. Jeśli będzie wyglądał, jak z tym ostatnim, to Abril powinien wypunktować go do zera. Mam jednak nadzieję, że Linaresa stać jeszcze na powrót do dawnej formy.

Świetna gala się zapowiada.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie