Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Mitchell był poważnie brany pod uwage do walk z Banksem. z tym dziwnym rewanżem i zachowawczym boksem jakoś odkupił swoją wpadke. Arreola go za to rozmontowal w niespełna runde i dodatkowo z wagą prezentował się lepiej niż z tej walki ze Stivernem.
Nad Arreolą myślałem, ale on na dobrą sprawę nikogo nie pokonał. Obija journeymanów i śmiesznych prospektów jak Witherspoon, czy Mitchell, a 3 bokserów o jakiejś klasie z którymi walczył go porozbijało. Adamek dla mnie przegrał i z jednorękim Chambersem i z Cunninghamem(tutaj właściwie do jednej bramki)/
Może powinienem był któregoś z nich wrzucić wcześniej kiedy na 10 miejscu był niesprawdzony Jennings, ale teraz? Cunningham rozbił Adamka który pokonał Arreole, trudno mi więc któregoś wrzucić przed niego.
Bardziej cenię też Takama za jego świeży remis z bokserem top 10 - Perezem.
Cruiser - Tutaj wszystko jest właściwie o włos i ciężkie do ustawienia, ale Afolabi pokonał Hucka w 2 pierwszych walkach, 3 mogła iść w obie strony i na mojej karcie ją również wygrał. Jest pierwszy, bo jako jedyny z czołowych cruiserów nie przegrał na mojej karcie żadnej walki.
A Huck jest 6 bo w między czasie został zdominowany przez Arslana, zresztą z Lebedevem też równie dobrze mógł wcześniej przegrać.
Murray pokonał Martineza który był numerem 1, więc zajął jego miejsce. Miał też remis ze Sturmem, innym top 10 zawodnikiem.
Więc Twój ranking rządzi sie takimi prawami. Rozumiem Wink

Ja mam nieuleczalne podejście do tego co jest na papierze. Bo wałek nie wałek ale pozycja w rankingach spada. O Mannym też sie mówi że przegrał dwie walki pod rząd. Tak to jest jak emocje opadają a skandale pozostawiają po sobie trwały ślad. Rankingi w których stawia sie wysoko boksera za rzeczywiste odzwierciedlenie w ringu też są potrzebne. Zawsze to temat do dyskusji.
Kryteria rankingu Mastrangelo sa jasne co mozna przeczytac na pierwszej stronie:
(25-09-2013 01:33 PM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]Trochę zasad którymi będę się kierował:
- Nie będę się kierował oficjalnymi wynikami, jeśli nie będę się z nimi zgadzał

Wink
Wiem Wink przeczytałem po fakcie.Dlatego sie poźniej nie chcialem rozpisywać.
Parę zmian:
Kategoria Ciężka
Jennings wraca do 10-tki, na razie na ostatnie notowane miejsce. Steve Cunningham out.
Kategoria Cruiser
Marco Huck po nokaucie nad Arslanem wchodzi na 3-cie miejsce wyprzedzając Swojego wczorajszego rywala, a także Włodarczyka i Guillermo Jonesa. Arslan spada na miejsce 6-te.
Mała poprawka.
Właśnie obejrzałem walkę Osumanu Adamy z journeymenem Grady Brewerem i Osumanu przegrał tą walkę w fatalnym stylu ;/. Wypada z listy, w jego miejsce Marco Antonio Rubio.
Z takiego właśnie powodu sugerowanie się tym co na papierze nie ma sensu, RJjr. Po prostu często nie ma to żadnego związku z rzeczywistością.
@Mastrangelo

Lista ,lista, lista ……
Uwaga. Największy spadek na liście.
Z miejsca trzeciego na dziesiąte , trzy miesiące w zestawieniu …


PS
Lubię te „klimaty”
Przypomina mi się Marek Niedźwiecki i Lista Przebojów Programu Trzeciego
Brakuje tylko „Dżingla” i Sześć dwa łosie siedem zero łosie.
Update Live Wink
Rey Loreto nokautuje nr. 10 kategorii junior muszej, Nkosinathiego Joyi i zajmuje jego miejsce. Niesamowity nokaut Swoją drogą, jeśli ludzie o nim nie zapomną przez następne 11 miesięcy, to może się okazać nokautem roku.
Mastrangelo
Makabu, po wygraniu z krolem nokautu chyba niezle podskoczy w rankingu.Wink Sama walka spokojnie nadaje sie do "Mało i średnio znane ringowe batalie".
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie