Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dragon Ball (seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
@Crumb
Znowu zaczynasz wojnę? na co to po co to?
(24-09-2013 05:24 PM)Splint3rPL napisał(a): [ -> ]Mam jednego kumpla, który jest strasznie zafascynowany Japonią, mangą, anime, a nawet tamtejsza muzyką. Albo się to lubi, albo nie.
Mam tak samo. Nawet uczę się języka japońskiego. Bardzo lubię pełnometrażowe, "poważne" anime, a Dragon Ballowi nie dałem szans tylko przez dziecinną kreskę.
@AdamekFightPl
To my w ogóle zakończyliśmy tą pierwszą? hm...
@Crumb
Ja pamiętliwy nie jestem... co było to było. Nic do ciebie prywatnie nie mam, a to, że czasami zachowywałeś się jak debil z chorymi napadami agresji to już inna sprawa Big Grin
O proszę.|Fajne momenty, najlepsze transformacje
Coś pięknego. Ale trzeba cały filmik obejrzeć.
Jeśli dla kogoś oglądanie lub nie jakichś stworów z kanciatymi łbami jest czynnikiem budowania opinii na temat danej osoby to życzę Wam powodzenia. Niby czego mam żałować? Dla mnie w życiu było ważniejszych jakieś 100 spraw niż Dragon coś tam. Crumb Twój post jest hmm - dziwny.
Nie no dajcie spokój, mam pełno znajomych, którzy nigdy nie oglądali Dragon Balla... i żyją, są wartościowymi ludźmi, a dlaczego? bo mieli/mają inne pasje niż oglądanie anime.
Transormacja songa z frezerem i gohana z komórczakiem. Te sceny były piękne.
Ja też nic do Ciebie nie mam AdamekFightPl;p Po prostu Cie nie lubię.

Po prostu wszystko bierzecie zbyt na poważnie już to zauważyłem dawno.
To był post pół żartem pół serio ale coś na rzeczy i tak jest;p
@Crumb
Eeeejjjj, jak to mnie nie lubisz, przecież oglądałem Dragon Balla... mam pooglądać jeszcze raz?
Forumek się rozkręca Big GrinBig Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie