Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasze ulubione gry !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Dzięki za rady, Krzychu! Jak widzę bardzo łatwo się nabrać, praktycznie nie znając tematu.
Co do ceny, to niekoniecznie musi być akurat ten przedział cenowy. Po prostu chciałbym zamienić swojego lapka na odrobinę lepszego na którym będzie płynnie chodzić ten FM. Na moim rusza, ale ładowanie poszczególnych stron zajmuje tyle, że można sobie spokojnie książkę w międzyczasie czytać. Nowego raczej się nie opłaca kupować, bo wydać minimum 1500 zł tylko po to, aby pograć w FM-a, no to już snobizm. Póki co się tylko orientuję, bo i tak sprzęt, jak będę kupował, to dopiero w październiku. Ale jak widać, na własną rękę nie ma co działać, bo moża 500-600 zł z łatwością wypierdzielić w błoto.
Siemka. Mam laptopa z prockiem 2-rdzeniowym, 4GB RAM, ale badziewną kartą graficzną (jakiś chipset family). Szukam jakichś fajnych gierek, które są raczej oryginalne, pomysłowe, niżeli jakieś nowe kolosy z super grafiką. Taki Fooball Manager np. mi chodzi.

Możecie coś polecić? Gra nie musi być nowa. Grałem na tym PC w pierwszego SpellForce'a, FM'a 2014; PES 6 jest graficznie zbyt wymagający (trochę wstyd Big Grin). Teraz instaluję Hotline Miami od kolegi. Może być też dobry click&play, możecie też proponować minigry. Nie lubię sci-fi i fps (kręci mi się po nich w głowie :/).

Za fajne propozycje dam punkty. Big Grin
Farenheit - jedna z najlepszych gier o niskich wymaganiach. Wciąga!
Do tego CoD2, Battlefield2, nawet single player bywa ciekawy, no i seria Hitman. Tongue
Jeśli lubisz przygodówki spróbuj może Syberię obie części? Tongue
Family chipset <łezka w oku>


Wink

Srawdź Limbo, może pójdzie Wink
@Sander
Ten Fahrenheit wygląda ciekawie, więc może się skuszę, ale - tak jak pisałem - nie mogę za dużo grać w gierki 3D...

@kubala1122331
Myślę, że pogram. Smile

@Gogolius
Obejrzałem gameplay i raczej nie moje klimaty.

-----------------------------------------
Nie jest tak, że jakoś kocham przygodówki, ale na tym kompie to chyba jeden z najbardziej przystępnych gatunków gier. Big Grin Lubię też gierki sportowe, ale na tej karcie graficznej musiałem się ograniczać do takiego NSS i FM.
Możecie też polecać stare gierki (jakieś wciągające strategie czy przygodówki z DOSa). Przy okazji ja mogę Wam polecić legendarną strategię Original War(2000r).
Wiem, że jest też jakaś gierka, gdzie dowodzimy bodajże "cops'ami" i podczas strzelaniny, nie jest to jakieś zręcznościowe, a bardziej logistyczne, bo wybieramy na przeciwniku część ciała, w którą celujemy (i odpowiednio jest %-owa szansa trafienia w dany punkt).
Przy okazji przypomniałem sobie też o fajnej serii Disciples. Wink
czy tutaj rozmawiamy tylko o grach na prąd czy bez też? Ostatnio ze znajomymi w grupie 8 osób graliśmy w Sabotażystę-karcianka. Świetna gra dla większego grona, bardzo wciąga.
God of War Wstąpienie piękna gra, cudna grafika jak na leciwe ps3.
Gra ktoś w Diabolo 3 lub GTA na ps3 ? Są tam jacyś ludzie na multi czy wszyscy uciekli na next geny/PC ?
Krychu
Moim zdaniem gow3 bije wstąpienie i jest póki co najlepszy z serii(muszę jeszcze 2 ograć)
Tu pytanie jakieś dobre fps na trójkę?
Tylko dwa tytuły się liczą w tym roku,
Pes 16, 17 września, Fifa 16 tydzień później,
przydałoby się jeszcze oczywiście coś o boksie,ale chyba na coś nowego nie ma co liczyć, już w tym roku
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Przekierowanie