Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Disco Polo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2


Cool
Uuuulala,to zdecydowanie nie moje rejony muzyczne,ale po wódzie....
Temat nieaktywny już prawie 2 lata? Niemożliwe, czyż nie ma wśród nas miłośników tego pięknego i szlachetnego gatunku muzyki? Warto odświeżyć, ponieważ przez 2 lata powstały kolejne niezapomniane hity! Dla mnie ta muzyka płynie z duszy człowieka, ukazuje jego wewnętrzne przeżycia, jego przenikliwe spojrzenia na rzeczywistość nieraz szarą i burą, ale zauważcie, muzycy disco polo zawsze starają się pokazać jakieś pozytywne wartości, zawsze próbują choć odrobnę szczęścia wyłonić wśród tych odpadów ludzkich myśli, zmartwień i problemów.
Przykład? Mógłbym sypać wieloma, wylatywały by one jak z rękawa, ale podam tylko jeden przykład. Przykład najdobitniejszy. Miłego słuchania!


No wreszcie ktoś wrzucił jakąś dobrą muzę. Ja od siebie polecę jeszcze taki oto klasyk:Należy tu docenić zarówno głęboką warstwę muzyczną, jak i kapitalnie zrealizowany teledysk. Tak się tworzy historia polskiej muzyki.

A tak serio, disco polo drażni mnie jak jasna cholera. Mój organizm po prostu tego nie toleruje i już. Tzn. toleruje, ale tylko w stanie, gdy toleruje już właściwie wszystko. Wtedy to nawet nie wiadomo skąd znam wszystkie teksty... albo mi się wydaje, że znam.

EDIT/
Jeszcze o tym sobie przypomniałem. Tak się robi kampanię wyborczą!


Nikt nie słucha a każdy zna Tongue
Cytat:dobrego disco

Te słowa NIGDY NIE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ OBOK SIEBIETongue Toż to typowy OKSYMORON...
Fenomen disco polo: nikt nie słucha każdy umie zaucić i zna slowa. Poza tym najlepsza muzyka do zabawy po wódce Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie