Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Erkan Teper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak walka wyjdzie poza 6 rundę, to chyba któryś z nich padnie na zawał. Teper bez dynamiki, bez nóg, ale jego ciosy robią większe wrażenie na Hamerze. Niezła cepiada.
Teper chyba przełamie Hammera, bo ten nie ma dynamiki aby Turka wypunktować. Jego ciosy nic nie ważą. Jedyne ryzyko to właśnie jakiś zawał, bądź ostra zadyszka Tepera.

Chyba już żaden z nich niczego konkretnego nie osiągnie. Z czołówką na dziś dzień nie mają co szukać. Wilder, Joshua czy Kliczko robią każdego z nich góra do 3 rundy. Nie do uwierzenia, że to walka o największego kozaka Europy z ramienia WBO.
Teper do afery z koksami to był ktoś. Twardy zbój o mocnym ciosie i dobrej kondycji. Odkoksowany Teper wygląda jak III / IV liga. Silny fizycznie, ale reszta leży, nawet cios jakiś taki nijaki się zrobił.
Świetny Teper, jakbym oglądał większą wersje Gonzaleza
...albo jak Gonzalez, który zjadł Gonzaleza
Że oni to wytrwali do końca - szok!
Hammer sie cieszy ale to Teper powinien wygrać
Ciekawe jak będzie z werdyktem. Nie oglądałem pierwszych dwóch rund, ale Hammer imho powinien wygrać. Trafiał częściej i czyściej. Teper szedł do przodu, ale niewiele z tego wynikało. Był wolny i nieprecyzyjny.
U mnie Teper minimalnie ale to była taka walka, ze wiadomo, że z żadnego z nich nic już nie będzie. Pewnie niedługo któryś z nich zawita na galę polsatu zmierzyć się z cioso odpornym Wikingiem.
Ja to wypunktowałem na remis. Początek był dla Hammera, który dzięki lepszej technice trafiał częściej i celniej. Jednak potem Teper odrabiał rundy i nawet po 11 prowadził u mnie 1 punktem. Ostatnią dałem Rumunowi i stąd remis. Generalnie Hammer szybszy i lepszy technicznie, a Teper silniejszy, z czego jednak niewiele wynikało. Nigdy go nie widziałem w tak słabej formie. Zapasiony, wolny, bez pomysłu. Być może, podobnie jak Wach, po odstawieniu koksu traci większość ze swoich zalet.
(15-10-2016 11:53 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Być może, podobnie jak Wach, po odstawieniu koksu traci większość ze swoich zalet.

Dokładnie to samo pomyślałem. Teper wyglądał b. słabo, w każdym aspekcie wyglądało to o wiele słabiej niż przed wpadką dopingową. Wach też po wpadce"sflaczał" i przestał bić mocno. Tyle, że Wach miał chociaż wypłatę za Kliczkę, a Teper? Jestem rozczarowany, bo spodziewałem się jeszcze kilku dobrych bijatyk po Turku, ale w takiej formie jak dziś, to po prostu dramat i to taki nie do oglądania.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie