Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: FIFA 14
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Taa.. Tongue losowanie to tam male piwo. Ale jak ja w fife 2002 zrobilem całą swoja ligie z nazwiskami 3/4 wymyslonymi i kazda druzyna miala dopracowane stroje herby itp to chyba nikt nie zrobil Tongue mały byłem troche...a jak komentowałem !! Tongue koleżka z dołu nawet słyszał mundial u mnie w domu.

Nowelka

Fifa 99 - jedyna fifa, która dobrze wspominam.
(30-08-2013 01:54 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Taa.. Tongue losowanie to tam male piwo. Ale jak ja w fife 2002 zrobilem całą swoja ligie z nazwiskami 3/4 wymyslonymi i kazda druzyna miala dopracowane stroje herby itp to chyba nikt nie zrobil Tongue mały byłem troche...a jak komentowałem !! Tongue koleżka z dołu nawet słyszał mundial u mnie w domu.

Kurde... to ja jednak byłem leszczem. Jedyne co stworzyłem w podstawówce to drużynę złożoną z moich kumpli. Ale fajnie strzelało się Realowi bramki kolegą z bloku. Albo sobą : ).
Miałem dobre jazdy po prostu Wink
Wczoraj wyszło demko, grał ktoś ?
To prawda że w 14 zabraknie polskiego komentatora?
RoyJonesJr
Z tego co wiem, to nie będzie polskiej wersji na konsolach nowej generacji, czyli XBOX One, PS4.
(11-09-2013 02:42 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Wczoraj wyszło demko, grał ktoś ?

Ja. Jest kilka zmian. Zawodnicy poruszają się jakoś tak płynniej, lepiej się ich kontroluje. Można też nagle zmienić kierunek biegu zasuwając sprintem (wcześniej tego nie było), oraz przyjemnie chronić piłkę ciałem i nie dopuszczać do niej rywali. Jeśli chodzi o wychodzenie na pozycje, zachowanie obrońców itd., to nie zauważyłem większych różnic. Lepiej wyglądają też twarze niektórych zawodników. Piszczek wreszcie wygląda jak Piszczek, to samo dotyczy Gundogana i kilku innych zawodników. Poprawili również Lewego i dodali dość dziwną mimikę twarzy. Aż cyknąłem jedną fotkę: Lewy po strzeleniu bramki - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

@RoyJonesJr - Prawda, ale tylko na konsolach nowej generacji (PS4 i Xbox One). Obecna generacja konsol i PCty otrzymają polską wersję językową.
Ta fotka to jakby z Simsów bardziej.
Ja i tak wyłączałem polski komentarz i grałem na czeskim. Panów Sz&Sz nie da się słuchać.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie