Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Artur Szpilka vs Mike Mollo II HIGHLIGHTS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Można mówić, że pod względem sportowym było to kiepskie widowisko, ale działo się dużo. Po prostu ostra bijatyka pełna zwrotów akcji. Osobiście - świetnie mi się to oglądało:


fajna robota..
Pod względem emocjonalnym walka kapitalna. A czy pod względem umiejętności kiepska? Ja wiem, najwyższej jakości nie była, ale dało się to oglądać. Dla mnie to taki średni stan średniTongue Kiepskim widowiskiem to było wiele rund wczorajszej walki Istvana Szili z Goekalpem Oezeklerem. Szpilka - Mollo poziom całkiem OK, spodziwałem się, że będzie gorzej.

Filmik oczywiście świetny, jak zawsze, ale mam nadzieję, że w przeciwieństwie do AFPL, zostawiasz te swoje pliki na dysku?
Nie mam. Ale nie zależy mi na nich jakoś szczególnie. Jak mi konto usuną to co ja będę z tymi moimi filmami robił? Sam oglądał nie będę : ).
Wiesz, ja bym gdzieś trzymał. Jak będziesz stary może będzie ci się chciało do nich wrócić i powspominać, albo pokazać swoim wnukom owoce twojej pracy w młodościSmile
jagodamalarczyk

Do pojedynku z Zimnochem nie dojdzie moim zdaniem.
Moim zdaniem Szpilka jest to rewelacyjnie prowadzony marketingowo przeciętny bokser, który w niedalekiej przyszłości zostanie gwałtownie sprowadzony na ziemię.
Walki z Zimnochem też bym się nie spodziewał w najbliższym czasie, zbyt duże ryzyko dla obozów, pewnie zawalczą jak stracą zera w rekordach podchodząc pod emeryturę bokserską. Oby wcześniej niż Saleta v Gołota Big Grin

Chyba, że Polsat tego zażąda...
No właśnie. Jedyna szansa, aby doszło do tego pojedynku to naciski ze strony Polsatu. Oni wiedzą, że można na tym sporo zarobić, i że kibice taką walkę z pewnością kupią (z racji wcześniejszych wydarzeń). Wystarczy tylko "odgrzać" atmosferę i gotowe. Sądzę, że Polsatu nie będzie to interesowało, że jednemu z pięściarzy może to zaszkodzić. Bardziej patrzą pod kątem finansowym niż sportowym.
W aktualnościach jest wątek o tej walce Tongue
Dzięki za info. Jeszcze się oswajam z forum Tongue. Może tam wpadnę.
Przekierowanie