Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Unikalne ciosy/zagrania/tricki bokserskie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znacie jakieś unikalne zagrania/tricki/ciosy stosowane przez konkretnych bokserów ?
Przykładowo flicker jab Thomasa Hearnsa
http://www.youtube.com/watch?v=cxrPLu0nIi4
no i oczywiście ogrom tricków Mayweathera typu shoulder roll czy head pull
http://www.youtube.com/watch?v=imwGeX1SRFk
Podajcie jakieś przykłady Wink
Bice z dynki Holyfielda, kiedy wchodzil w rywala na ugietych nogach, a kiedy jest blisko, to je prostuje. Ciekawa sztuczka i bardzo przydatna... luki brwiowe pekaja jak blony dziewczyn na studniowkach.
BMH
Ciekawe porównanie, ale chyba nieudane. Pasowałoby wtedy, jakby bokser miał już pęknięty łuk i później by już tylko obijali ten łuk. Wtedy to porównanie miałoy sensTongueSmile
Andrew Golota to też był sprytny. Kilka razy zastował coś takiego :
rywal łapał go w pas i głowę lokował pod lewą ręką Andrew na wysokości żeber. Gdy sędzia już zabierał się za rozdzielanie rzezimieszków to Andrew prawą ręką za plecami kuksańca gościowi sprzedawał Big Grin z Mollo to bodajże zastosował lub McBridem.
BMH
Hopkins podobnie z Dawsonem walczył.
Ta, Hopkins to stary faularz i tego nikt mu nie odbierze.Wink Przyklad z Holyfieldem, to zartobliwa aluzja do "unikalne ciosy", bo kto jak kto, ale Evander to dla mnie mistrz bicia z bani. Nawet w jakims starszym numerze "BOKSERA", ktos z redakcji napisal, ze uderzenia Holyfielda z glowy, to... sztuczka techniczna.
Ten flicker jab Hearnsa to całkiem dobra rzecz Wink może siły w tym takiej nie ma,przynajmniej ja nie mam,ale mając przewagę w zasięgu ramion skutecznie można przeciwnika takim czymś kąsać.
Przekierowanie