Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Największe grupy promotorskie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Też byłem mega zaskoczony. Rosjanin u brytyjczyka w grupie..
(20-08-2013 01:05 PM)terq napisał(a): [ -> ]Swoją drogą nie wiedziałem,ze u Warrena jest Lebiediev.
Lebiediew zapowiedział, że po najbliższym pojedynku zakończy współpracę z Warrenem.
Więc pewnie do Sauerlanda pójdzie...
Lub K2. Raczej na wschód.
Zab Judah w GBP.
Myślę, że Lebedev pójdzie do Sauerlanda. Tam ma większe możliwości rozwoju i dobrych walk w CW. W końcu też SE posiada mistrza tej kategorii i paru ciekawych prospektów. A K2 mimo wszystko jeszcze daleko do Sauerlanda, nawet pod względem marketingowym i finansowym.
Tak na marginesie, może doczekalibyśmy się wielkiej walki Huck - Lebedev?
Jak to jest po tym dopingu dla Jonesa, bo nie do końca wiem, zachował on tytuł, jest wakat, czy dano pasek Rosjaninowi?
Huck vs Lebiediev to już było Tongue
Tak, ale myślę, że tym razem poziom emocjonalny jak i sportowy byłby zupełnie inny. Przez te trzy lata obaj dojrzeli, poprawili umiejętności. Szczerze powiem, że rewanż Huck - Lebedev to jedna z najbardziej oczekiwanych obecnie walk przeze mnie w CW.
Thabiso Mchunu dołączył do Main Events. Bryant Jennings za to odchodzi z ME do Gary'ego Shawa.
Price wzmacnia Sauerlanda. Informacja zaskakująca bo chyba Niemcy widzą w brytolu potencjał co dla mnie i pani Alutki Smile jest hmm - fascynujące.
Też się mocno zdziwiłemSmile Zastanawia mnie w jaki sposób będą go promować. Postawią przed nim jakieś wyzwanie czy w stylu wojaków nabiją mu rekord i wypuszczą na pożarcie?
Ciekawostka: 7 na 8 głównych osób w Main Events to kobiety.
Stron: 1 2
Przekierowanie