Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: WAGA CIĘŻKA - Serbia, Norwegia, Finlandia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wracamy do cyklu, wczoraj nad ranem sporządziłem krótkie notatki na temat trzech kolejnych pięściarzy pozostających w obiegu.
Zapraszam do lektury.


[Obrazek: 240px-Flag_of_Serbia.svg.png]
[Obrazek: 240px-Flag_of_Norway.svg.png]
[Obrazek: flaga2.jpg]


SERBIA
[Obrazek: pudar.jpg&s=270]
Jovo Pudar
30 (KO 17) - 3 (KO 0) - Serbski weteran urodzony w Bośniackim Mostarze 42 lata temu to wciąż szanowany i solidny journeyman.
Ostatnią porażkę poniósł z rąk Samuela Petera ponad 9 lat temu.
W ostatnim czasie mierzy się i wygrywa z liczącymi się na swoim kontynencie latynosami jak Raphael Zumbano Love, Luiz Nascimento czy Hector Avila i wygrywa.
Szczelna garda, twarda szczęka, lewy prosty i szybka prawa ręka - tak po krótce można scharakteryzować tego pięściarza. Pudar jest obecnym posiadaczem mistrzowskiego pasa federacji PABA.


FINLANDIA
[Obrazek: 200px-rob.hel.jpg]
Robert Helenius
19 (KO 11) - 0 - 'Nordycki Koszmar' pod banderą Sauerlanda sukcesywnie wspina się po szczeblach rankingowych drabinek. Ma za sobą również bogatą karierę amatorską gdzie stoczył ponad 140 walk. Jego kariera zawodowa mogłaby się rozwijać jeszcze lepiej gdyby nie liczne kontuzje trapiące Fina.
Osobiście nie jestem fanem talentu tego pięściarza. Fin boksuje dosyć siermiężnie, nie posiada zbyt silnego ciosu czy porywającej techniki. Lewy prosty wydaje się być pchany... Ot usilnie promowany przez potężnego promotora solidny średniak.
Ogromnym atutem Heleniusa są z pewnością warunki fizyczne - 200 cm wzrostu i 201 cm zasięgu pozwalają mu kontrolować walki z dystansu szczególnie z mniej wymagającymi rywalami.
Pozostaje czekać na kolejne walki i liczyć na to iż w końcu wyjdzie do ringu w pełni dysponowany.


NORWEGIA
[Obrazek: leif%20larsen.jpg]
Leif Larsen
17 (14 KO) - 1 - 38 letni Norweg nie jest wirtuozem bokserskich ringów lecz jego kariera w ostatnim czasie nabiera ciekawych kształtów.
Po porażce z rąk wielkiej niespełnionej nadziei wagi ciężkiej Odlaniera Solisa teraz czeka na pojedynek o europejski pas federacji WBO a jego rywalem będzie Christian Hammer.
Larsen posiada silny cios o czym przekonali się między innymi znany w Polsce Jason Gavern czy pogromca Mike'a Tysona - Danny Williams.
Norweg nie jest demonem szybkości a raczej wręcz przeciwnie. Rekord chyba ponad możliwości i umiejętności. W ringu wygląda na ociężałego i zmęczonego.
Najlepszą w jego wykonaniu walką którą widziałem był pojedynek z Williamsem gdzie nieźle pracował jab, akcja lewy-prawy czy imponujący podbrókowy którym skosił Brytyjczyka.
Jeśli nawiąże do tamtego występu to w walce z Hammerem może poszukać swojej szansy.
(30-07-2013 10:31 AM)Sander napisał(a): [ -> ]Leif Larsen
czeka na pojedynek o europejski pas federacji WBO a jego rywalem będzie Christian Hammer.
A walka już w najbliższy piątek .

[Obrazek: ciocan-foto-ovidiu-iordachi.jpg?width=815]
Nie widzę Larsena z Hammerem, nie ta klasaTongue
Larsen walczył nieźle jak na siebieSmile do czasu, bardzo ciężki nokaut.
Żenada ten Hammer, dostawał od bokserskiego naturszczyka, który nie ma obrony. Jakim cudem "wielka nadzieja spaślaków" Solis przeboksował z nim cały dystans?

Rumuni cieszyli się tak, jakby Hammer znokautował co najmniej Kliczkę xD
Tak dziwnej walki to ja chyba w życiu nie widziałemSmile To jak Larsen szedł bez obrony do ataku zakrawało na parodię. To, że Hammer wykorzystał to dopiero w 7 starciu to po prostu kpina. Nokautem na Leifie musiało się to skończyć, ale średnio ogarnięty bokser, może nie tak spięty Hammer, jak na początu, zakończyłby to w 1 bądź 2 rundzie.
Ogólnie fajna walka, przyjemnie się oglądało, zresztą jak całą galę, mimo dość średniego poziomu.
redd
Racja, hammer powinien wygrać o wiele wcześniej.
Kabaret Starszych Panów - tyle o tej walce Tongue
Dodgy
Pozwolę sobie jeszcze raz napisać o tej walce:
(23-08-2013 10:18 PM)BOKSER.ORG napisał(a): [ -> ]Tak więc była ofiara Mariusza Wacha pokonała Larsena w dużo lepszym stylu niż niedawno Odlanier Solis...

Ciekawe ile tą walkę będzie odchorowywać Hammer , pewnie też w lepszym stylu niż Solis . Z tego co pamiętam to Solis dostał od Larsena góra 2 ciosy , dlatego lepiej wygrać w takim stylu żeby nie dostawać po głowie czego jak widać redakcja nie rozumie !!!!
Co się dzieje z Heleniusem obecnie? Widziałem go ostatnio na jakiejś gali Sauerlanda pewien czas temu, a teraz znów cisza. Czyżby kariera Fina wystopowała?
Stron: 1 2
Przekierowanie