Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking P4P forum Bokser.org - I Edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ludzie tam ładnie skaczą ze swoimi opiniami Big Grin
Mają trochę racji i piszą też troche głupot Wink
w końcu forum sie w coś zaangażowało.
Gdyby wszyscy wiedzieli że AFPL dorzucił swoją dyche to wszystko by sie wszystkim podobało Tongue
@Sander
Z innej beczki, jestem po prostu ciekawy bo wiem, że ktoś taki skontaktował się z Leszkiem w sprawie rankingu. A co do kontaktu z Leszkiem to nie mam takowego, jedynie mam go w znajomych na FB i tam się z nim kontaktuje. Bezpośredniego maila do niego nie mam.
Proponowalbym przeniesc rozmowe do offtop, bo sami rekalmujemy merytoryczny poziom forum, a robimy bajzel. Druga sprawa, ze to jak ktos sie nazywa prywatnie, nie powinno byc poruszane na forum publicznym.
Dobra ja usuwam te dwa posty.
A co do rankingu to póki co nikt nowy nie wpadł jeszcze chyba..
Hejtują nasz ranking - i dobrze. To znaczy, że jest zainteresowanie. Czuję się zaskoczony, bo myślałem, że w dupie będą nas mieli (i redakcja i użytkownicy-trolle).
Ta, ale nawał nowych użytkowników trzeba przyznać...
Też jestem bardzo zaskoczony. Spodziewałem się, że będzie trochę ponad 20 komentarzy przy dobrych wiatrach, a tutaj prawie 60. Do tego ranking był chyba dzisiaj najbardziej komentowanym wątkiem. Zaskoczony jestem też kontrowersjami (tym lepiej, że są) o Marqueza i Kliczków. Widać bracia (HW?) ostro na propsie na głównej. Komentarze były różne od kilku całkiem merytorycznych, po (pisząc dyplomatycznie) "mało rozsądne" - cepiarz Froch ^^
AdamekFightPL
Nawał userów to jest codziennie dziś około 50, szkoda że większość nie napisze nawet 1 posta.
(22-07-2013 08:59 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Nawał userów to jest codziennie dziś około 50, szkoda że większość nie napisze nawet 1 posta.
E tam, my tam się nie mamy czym przejmować, właścicielami forum nie jesteśmy. Na forum i tak dobrze jest.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie