Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Garcia vs Matthysse
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Ja najbardziej czekam na walkę Smith vs Molina.
Oczywiście dwa główne dania to hity w skali światowej, kosmiczny poziom. Jednak ze względu na sympatię do Smitha któremu bardzo kibicuję to właśnie jego pierwsza obrona elektryzuje mnie najbardziej. Pamiętam, że poznałem go w Contenderze a sympatia odżyła podczas walki z Wolakiem notabene byłem wówczas pewny, że Polak to wygrał. Ciekawa pozycja do LPW.
Po kłopotach promotorskich rękę do Smitha wyciągnął Floyd i na efekty długo nie trzeba było czekać. Po wielu perturbacjach ma pas IBF. Molina jest młodszy. Potrafił zremisować z Larą czy ograć Spinksa ale wierzę, że Ishe zrobi wszystko by zachować pas o który walczył tyle lat. Podkreśla często, że bije się dla Boga i rodziny. Wygraj dla nich Ishe!
Dziękuję Tongue
Do walki coraz bliżej. Matthysse jest faworytem. U mnie 60 do 40. I tak jak parę tygodni wstecz wróżyłem czasówkę tak teraz werdykt punktowy wydaje mi się realniejszy.
Ja uważam,że jednak Lucas go przełamie w drugiej części walki.Chociaż może i być odwrotnie,bo obaj mają swoje atuty.Na LMM kurs wynosi 1,36,a na Garcie 3,00.Zadziwiający kurs jest na Władka z Povietkinem,bo TYLKO 1,071,natomiast na Povietkina aż 7,50 :O
(30-08-2013 12:54 PM)terq napisał(a): [ -> ]Zadziwiający kurs jest na Władka z Povietkinem,bo TYLKO 1,071,natomiast na Povietkina aż 7,50 :O
Nie widzę w tym nic dziwnego. Realnie ocenione szanse.
Ale jednak kurs powinien być nieco wyższy na Władka,bo Povietkin to na pewno wyższa półka niż Pianeta czy Wach,a kursy niemalże takie same.Co nie zmienia faktu,że Povietkin nie ma szans,a jeśli ma to z pewnością większe niż wyżej wymienieni Smile
(30-08-2013 01:47 PM)terq napisał(a): [ -> ]Ale jednak kurs powinien być nieco wyższy na Władka,bo Povietkin to na pewno wyższa półka niż Pianeta czy Wach,a kursy niemalże takie same.
Zgadza się, Powietkin to wyższa półka niż Wach czy Pianeta, ale szanse na zwycięstwo ma podobne. Tak samo jak Adamek i Najman mają identyczne szanse na zwycięstwo z Kliczką.
Zobaczycie Danny to wygra, coraz bardziej przekonuje mnie jego boks.
@Bestia
Chcesz się założyć?
Założę się, o co??
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie