Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
@Krychu
A co Ty masz do Nastuli? jedyny polak, który walczył w legendarnej federacji PRIDE, mistrz olimpijski w judo... Pudzian to pokemon, ale chociaż się stara, ja tam od niego nie oczekuje, że będzie wygrywał walki, niech sobie walczy jak mu się chce.

Co do Haye'a wiadomo tylko tyle, że stało się to podczas sparingów, ale kto mu to zrobił tego się nie dowiemy, zresztą to mało ważne. Kliczko też nigdy oficjalnie nie przyznał się do tego, że Afolabi podbił mu oko przed walką z Adamkiem.
@kubala/redhawk

Źle napisałem , pokemony miały dotyczyć tylko Pudziana Tongue Dla Nastuli propsy za przeszłość,. Zresztą jak wspomniałem nie znam się na MMA , znacie się lepiej . KONIEC OFFTOPU
Trochę to dziwne, ryzykowne i nieodpowiedzialne by sparować na tydzień przed walką wszak sparing to zawsze ryzyko.
Jestem bardzo ciekawy czy mamy szansę na tą walke. Jak to jest, skoro złożyli podpisy na walkę to chyba jest zapis w kontrakcie, co w przypadku odniesienia przez jednego z zawodników kontuzji. Wtedy kontrakt ulega automatycznie rozwiązaniu czy obozy muszą dojść do porozumienia w sprawie nowego terminu?
Pewnie będzie jak z Zimnoch vs Szpilka - wieczne kiedyś.
Co do zapisów w kontrakcie zapewne każdy kontrakt zawiera coś innego. Nie wiemy czy tutaj jest jakiś zapis dotyczący kontuzji i tego co dalej z danym pojedynkiem.
@Sander
Zimnoch-Szpilka odbędzie się w lutym, Haye-Fury obstawiam, że w grudniu.
Zimnoch vs Szpilka w lutym?
Skąd takie info?

Co do brytoli to myślę, że Fury niebawem weźmie walkę z kimś innym. Cierpliwy raczej nie jest.
Fury już coś bełkotał że nie ma czasu na Haye i chce dorwać Kliczke.
Wcale mnie to nie zdzwi jak Fury po prostu nie zechce drugiej daty. Koleś myśli że jest najlepszy na świecie a na walke z nim trzeba zasłużyć.
Ale Haye to też jest porcelanowy.
Z Wladem - paluszek, z Charrem - jakaś niby kontuzja, teraz łuk brwiowy..
@Sander
To z Charrem to był kit... wszystko rozbiło się o to, że na radarze była walka z Furym.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie