Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
No kasę ale chyba od tego ile PPV sprzedadzą to i Polsat ma działkę, więc Polsatowi też zależy by sprzedać tego jak najwięcej.
A walka Haye vs Fury to jednak dużo większa atrakcja niż Huck vs Afolabi. Sam mając do wyboru które z tych wydarzeń obejrzeć wybrałbym boks. A gdyby Haye'a pokazywał OS to wybieram KSW.
Ja nawet wybrałem walkę Huck - Afolabi niż KSW 23. KSW jest nawet przyjemne, ale szybko mi się znudziło. Kiedyś leciałem na takie show, teraz po obejrzeni paru walk UFC, takie gale trochę bolą moje oczy. Wolę sobie popatrzeć na naprawdę dobre walki MMA za oceanem niż płacić 40 zł i oglądać show. KSW już mnie nie kręci, choć przyznam, że jak na polskie warunki fightcard 24 jest naprawdę niezły. Nastula - Bedorf naprawdę świetnie się zapowiada, tym bardziej, że Paweł był w dzieciństwie moim idolem.
Ale do tematu, bo trochę offtopu zrobiłem. Nawet ty @Sander twierdzisz, że wybierzesz OS zamiast KSW. Polsat pewnie ma na uwadze, że zrobi to spora liczba osób. I będzie chciało zarobić i na tym i na tym. Zawsze podwójny zarobek. A co im da, że zrobią na złość i nie pokażą walki, jeśli pokaże ją konkurencyjna stacja? Stracą tylko masę pieniędzy, bo walka zapowiada się hitowo i pewnie oglądalność walki będzie spora.
Napisałem odwrotnie Tongue
Nie mam OS więc wybrałbym KSW. Polsat Sport ma o wiele szerszy zasięg niż Orange więc odstąpienie tej walki konkurentowi nie jest samobójstwem. Do tego walka Haye vs Fury w PS jest równa mniejszej ilości sprzedanych abonamentów na KSW.
Kurwa, do podstawówki muszę wrócić, czytać się nauczyćTongue Coraz gorzej to wyglądaBig Grin

Chyba muszę sobie przerwę na tym forum zrobić, bo coraz większe bzdury piszę: )
HAYE KONTUZJOWANY!! WALKI NIE BĘDZIE!!
ŹRÓDŁO ! ! ! ! ! :/
Ciekawe który mu tak przywalił Big Grin

Przynjamniej mnie nie ominie ta gala bo i tak miałem być gdzie indziej i uda mi sie uzbierać komplet występów Live Hayemakera w HW.
Walka pewnie odbędzie sie do połowy listopada.
OBY!
Kur****a też to zauważyłem na fb Sad((

Stawiam , że Wilder trafił swoim firmowym cepem zza dupy !
Czemu nikt nie powiedział Mariuszowi, że to tylko sparingi, a nie walka o mś. Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie