Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Polsat ma już Wlad vs Powietkin więc myślę, że odpuszczą Haye vs Fury i będą chcieli się skupić na KSW.
Stawiam na Orange Sport , ostatnio mocno się rozwinęli , niedługo zdetronizują Polsat Big Grin
KSW będzie leciało na płatnym kanale PPV, więc Polsat Sport będzie wolny i pewnie tam pokażą galę. Orange Sport jest bardzo mocno powiązane z galami Showtime'u i trzymają się ich bardzo mocno. Wydarzeń z UK raczej nigdy nie pokazywali. Jeśli już to Canal+, który robił transmisję z Froch vs Bute oraz Burns vs Beltran.
Polsat będzie chciał nabić jak najwięcej kasy z PPV więc nie zrobią raczej równie atrakcyjnego widowiska na darmowym PS. Stawiam na Orange mimo wszystko.
@Sander

Kasa z PPV w większości zasili konta właścicieli KSW.
Ktoś w ogóle ogląda KSW ? przecież to jest gorsze od obwoźnego cyrku Don Wasyla
To co Polsat z tego ma?
Ciekawe czy w kontrakcie z KSW nie ma zapisu dotyczącego całkowitego podporządkowania ramówki PS i PS EXTRA transmisji z KSW. Tak by to była najatrakcyjniejsza pozycja dnia. Gadałem kiedyś z Lewandowskim i jest to kawał cwaniaczka. Haye vs Fury to duże wydarzenie.
Jestem bardzo dumny z siebie bo chyba czuję trochę zasługę po mojej stronie jeśli chodzi o powrót jerome!
Tak myślałem, że jeśli o Tobie wspomnę przyjacielu w tym wątku i spytam Cię o zdanie to każdy będzie ciekawy a Ty powrócisz w wielkim stylu!! Smile Wypas!!!
Dlaczego AdamekFightPl nie korzysta już z poprzedniego konta? o czymś nie wiem?
Cytat:Ciekawe czy w kontrakcie z KSW nie ma zapisu dotyczącego całkowitego podporządkowania ramówki PS i PS EXTRA transmisji z KSW. Tak by to była najatrakcyjniejsza pozycja dnia. Gadałem kiedyś z Lewandowskim i jest to kawał cwaniaczka. Haye vs Fury to duże wydarzenie.

Huck - Afolabi II na PS pokrywało się z KSW PPV, tak więc raczej takiego zapisu nie ma.
@Sander
Jak to co? kasę, kasę. Myślisz, że za darmo im to PPV robią Big Grin na pewno mają z tego jakieś udziały (i to zapewne nie małe).

@Crumb
A czy to ważne pod jakim nickiem piszę? Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie