Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
@Jerome
Widzę w formie jesteś, to dobrze.
Fury dla mnie też byłby faworytem z Dimitrenko czy Wachem. Chętnie obejrzałbym go z Wilderemi i tą jego szajbą ;]]

@AdamekHawkPL
A Ty nie, a szkoda ;]
Spodziewam się, że Haye wyjdzie ostrożnie na Fury'ego. Mówić dużo można ale jak stajesz naprzeciw młodego wariata o takich gabarytach to musisz uważać.
@Jerome
A no szkoda, mnie te szczeniackie przekomarzanie się już frajdy nie sprawia Smile

@Sander
Pewnie tak będzie. Fury ma gabaryty, jest duży, silny, ale ma dość słabą obronę i szczękę. Nawet jeżeli Haye będzie boksował tak ostrożnie jak z Kliczką to mimo wszystko Fury to nie Władimir, nie ma takiej obrony, wyczucia dystansu, szybkości i w końcu wyłapie jakąś bombę na szczękę nawet przez gardę. Im agresywniej będzie boksował Fury tym łatwiejsze zadania będzie miał Haye.
@AdamekHawkPL
To dobrze, bo byles wowczas bardzo meczacy. Odwyk ode mnie dobrze Ci zrobil.

Jaka TV pokaze ta egzekucje?
Niewiadomo jeszcze. Pewnie OS. Polsat ma KSW tego dnia. Na dniach się okaże.
Na 90% Polsat Sport. Gdzieś tu o tym pisałem i ktoś napisał, że przecież KSW jest tego dnia - otóż KSW jest w PPV. Cieszę się z tego niezmiernie, bo to chyba oznacza, że będzie ta gala na PS Smile
Jerome vs RedHawk tego mi brakowało.Tongue
@Jerome
Bardzo dobrze!

@Matys
Oczywiście, że w PPV i myślisz, że Polsat będzie sam sobie kopał dołki i puści w otwartej TV Haye-Fury? gdzie tu logika. Jedyna szansa w Orange Sport tak jak napisał Sander.
W jakiej otwartej, napisałem - Polsat Sport. Mi to pasuje. Nie przypominam sobie, że OS puszczał jakieś angielskie gale, oni mają prawa do gal SHO, Polsat do HBO, a Haye-Fury jest transmitowane także przez HBO. Ewentualnie zostaje jeszcze Polsat Sport Extra.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie