Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Faworytem na pewno David Haye. Dla mnie to Mayweather wagi ciężkiej (przy zachowaniu wszelkich proporcji oczywiście). Jednak Fury to młody, agresywny i już dosyć doświadczony chłopak do tego monstrualnie duży, silny fizycznie. Jednak przewaga 15 cm wzrostu i 18 cm zasięgu dla Fury'ego musi tu być wykorzystywana. Fury musi stopować jabem zapędy Haye'a i dokładać prawą rękę. W walce z Kingpinem robił to bardzo dobrze. Haye jest błyskotliwą techniczną perłą ale Tyson da mu się we znaki.
Jaja będą jak Fjuri wygra. Przed walką Matthysse-Garcia też byłem pewny, że Lucas pozamiata nim ring w 3-4 rundy, kilka dni przed walką miałem coraz większe wątpliwości.... teraz jest tak samo.
Fury to taki wóz z węglem, zbyt surowy technicznie i prosty w swoim boksowaniu. To prawda warunki ma jak najbardziej słuszne, ale na takiego lisa jak Haye to może być za mało. Już się tej walki nie mogę doczekać. Nie znoszę tego "trashtalkingu" w wykonaniu Furego oraz jego butnej postawy (szczególnie, że nie poparta jest ona umiejętnościami), ktoś już powinien mu nosa utrzeć. Jak USS powalił go to myślałem, że spadnę z kanapy ze szczęścia. Patrząc na obecną postawę Furego nie sądzę, aby wyciągnął odpowiednie wnioski. Przewiduje KO.
No właśnie niby jestem pewny wygranej Davida a mimo wszystko bardzo się boję jego przegranejSad Nie chcę aby tak utalentowany pięściarz przegrał jakimś dziwnym trafem z takim klocem.
Spokojnie, Crumb. Fury zostanie jeśli nie zostanie znokautowany na początku to z czasem frustracja Tajsonka będzie narastała, aż w końcu zasadzi Davidowi jakiegoś kopa w przyrodzenie i dyskwalifikacja.
Zwycięstwo Fury'ego w tej walce to jakaś kompletna abstrakcja , nawet nie ma co porównywać z zestawieniem LMM-Danny Garcia. Tam mieliśmy dwóch zawodników z dobrym warsztatem bokserskim, zbliżonych umiejętnościami. Tutaj mamy walkę świetnego boksera ( co prawda uważam ,że z lekko delikatną szczęką) z potężnym ciosem na przeciwko wysokiego , szklanego ,pyskatego drewniaka.Uważam ,że drewno polegnie do max 3 rundy.
Jak drewniaka?
Fury jak na te gabaryty to porusza się dobrze, kombinacją też umie uderzyć. Technicznie nie jest jakiś tragiczny. Ja tam drewna w nim nie widzę. Abdusalamov to przy Fury'm dopiero drewniak.
HAYE TO JEBANY KOZAK!!!!
Widać na wideo jak podłączył Wildera... ale młócki na sparingach niezłe.


@Sander
Ujmijmy to tak , w porównaniu do Davida jest drewnem Wink
(17-09-2013 03:53 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Tutaj mamy walkę świetnego boksera ( co prawda uważam ,że z lekko delikatną szczęką) z potężnym ciosem na przeciwko wysokiego , szklanego ,pyskatego drewniaka.Uważam ,że drewno polegnie do max 3 rundy.
Ja też uważam Haye'a za faworyta. Jednak "drewno" jak określasz Fury'go nie będzie łatwym rywalem, to wielki chłopina i potrwa to znacznie dłużej niż 3 rundy. Ktoś kto wygrał z Chisorą, Cunninghamem nie może być aż taki słaby. Fury to ścisła światowa czołówka i Haye'a czeka prawdziwy bój.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie