Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Jak już pisałem, myślę, że nie będzie miało to wielkiego znaczenia. Ale zobaczymy.
Fury ma w październiku walić w formule kickboxingu? wow.. nie wiedziałem.
fajnie Haye to skomentował Big Grin

- Gdybym miał taką możliwość, zezwoliłbym Tysonowi uderzać głową, łokciami i kolanami w naszej walce, aby trochę wyrównać nasze szanse. Właściwie, to ja sam w młodym wieku trenowałem karate, więc nie jest ze mną tak źle w tym względzie. Nie będę jednak potrzebował tych umiejętności, bo dwie pięści na niego wystarczą. Kiedy z nim skończę, może on szukać innych opcji.

Co do walki. Jeżeli Fury sie przygotowuje dodatkowo do walki w formule kicka , to ja już wątpie w jego lepsze przygotawanie do walki a jego porażka zdaje mi sie być po prostu bardziej realna.
Fury to wybryk natury. Ma 25 lat a wygląda jak 40 letni weteran. Olbrzym, wariat i do tego mocno bije - Haye musi być ostrożniejszy niż mu się wydaje.
Im bliżej do walki tym bardziej nabieram przekonania, że David wygra to przez DSQ.
Jego ojciec ma wyjsc na przepustke z pudła na tą walke.

Wiedzieliscie za co siedzi ? wydłubał komuś oko w bójce i brał sie za drugie Tongue . Dostał 11 lat.

Teraz to sobie myślę że Fury to nie kretyn ale jest niepoczytalny. Niedaleko pada jabłko od jabłoni Tongue
@Pakman
Co przewidujesz?
Kopnięcie, cios w jądra, duszenie zza pleców, złapanie sędziego w pół i rzut nim w Davida?
Wink
Ja przewiduje UCHO w stylu "Tysona" u Tysona Tongue
Fury wynajął już ochroniarzy, którzy w razie niepowodzeń podczas walki mają wejść na ring i mu pomóc.

[Obrazek: Tyson+Fury+Tyson+Fury+v+Dereck+Chisora+B...ZyHogl.jpg]
Fury to niezły agent, czasem mam z niego niezły ubaw.
@Sander

Spinning elbow Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie