Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysio Włodarczyk Trailer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Krótki trailer przedstawiający sylwetkę naszego mistrza Krzysztofa Diablo, Diablo, Diablo Włodarczyka.Diablomania rozkręca się na dobre : ). I super. W końcu mamy mistrza świata, trzeba się z tego cieszyć. Może i walczy dość... nietypowo (przez kilka rund robi za worek treningowy, by w końcu pieprznąć tak, że nie ma co zbierać). Przynajmniej jest to efektywne, taki ma styl. Miał kilka słabych występów, ale miejmy nadzieję, że wygrana z Czakijewem dodała mu pewności siebie, problemy osobiste ma za sobą i da kibicom jeszcze wiele świetnych walk. No i Krzysiu - zapraszamy do HW!
A co do filmiku - świetna robota.
Podeślij Ulrichom ten filmik. Może go gdzieś dadzą do tv przed kolejną walką Diablo.
@Sander
W TV ten filmik wyglądałby śmiesznie. Piksele na 1/36 ekranu (w zależności od cali telewizora)
Nie dałoby rady go edytować pod tv? Tam już ich operatorzy by coś wymyślili. Ciekawe czy sam Diablo to widział.
@Sander
A wiesz, że nie wiem czy oni mają taką możliwość? pod TV musiała by być to jakaś cyfrowa edycja. Poprawianie jakości każdej klatki a to trwało by z pół roku. A co do pytania czy Diablo to widział to zależy czy Krzysiu odwiedza takie strony jak bokser.org czy ringpolska Big Grin nie no ktoś mu tam z redakcji pewnie linka podesłał.

Palkowska

Mistrz świata, który próbował popełnić samobójstwo... Ehh. Diabla nigdy nie lubiłem.
@Palkowska
W końcu jesteś chłopakiem czy dziewczyną bo raz piszesz w formie męskiej a raz żeńskiej. A Włodarczyk próbując popełnić samobójstwo po prostu próbował wrócić tam gdzie jego miejsce w końcu to ''Diablo''.
(03-07-2013 11:37 AM)Palkowska napisał(a): [ -> ]Mistrz świata, który próbował popełnić samobójstwo
Jakkolwiek poprzez udaną próbę samobójcza z pewnością Włodarczyk skrzywdziłby swoich bliskich, to jednak nie sposób nie wspomnieć, że przy wielu mistrzach świata, szczególnie tych czarnych, to Diablo jest prawie jak aniołek.

(03-07-2013 01:05 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]A Włodarczyk próbując popełnić samobójstwo po prostu próbował wrócić tam gdzie jego miejsce w końcu to ''Diablo''.
O cholera, Adamek, jak ty czasem coś powiesz Big Grin
AFPL
Suchar nad sucharyTongue
A Palkowska to raczej kobieta, gdyby był chłop, to raczej PalkowskiTongue
Stron: 1 2
Przekierowanie