Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adrien Broner
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Metzger
Dokładnie. Ja Fury'ego bardzo lubię. Dla mnie on się po prostu zgrywa, robi show, czym podbija sobie rozgłos, ale nie jest chamem jak Broner.
Broner to największy błazen na świecie. Nie wyobrażam sobie żebym kiedykolwiek miał spotkać kogoś głupszego lub usłyszeć o kimś głupszym. Takiej błazenady jaką on odstawia to już na prawdę chyba nigdzie nie ma, tym bardziej, że on to robi na poważnie a nie dla show. Po prostu zbędny ciężar dla planety, marnowanie tlenu i wstyd dla gatunku ludzkiego. A do tego to trzeba mieć już na prawdę talent, żeby być wstydem dla takiego gatunku jak człowiek. To już nawet nie jest dno, on puka w dno od spodu.
(05-05-2014 08:04 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]trzeba mieć już na prawdę talent, żeby być wstydem dla takiego gatunku jak człowiek.
Człowiek? Ale jaja, dotychczas byłem przekonany, że to jakiś gatunek orangutana. Serio.
Metzger
No co ty orangutan jest czerwony,Broner to raczej zacofany intelektualnie szympans.
Kilka miesięcy wcześniej w sieci
pojawiła się również seks taśma,
jaką Broner sam umieścił w
Internecie. Jedna z kobiet
pozwała go teraz i żąda sporego
odszkodowania. A przecież
największy cios pięć miesięcy
temu zadał mu Marcos Rene
Maidana, który upokorzył jego
wszystkie braki już pomiędzy
linami.
I co to jest dla niego 30 tys dolców ? Takimi pieniędzmi to on sobie dupsko wyciera.
(08-05-2014 02:08 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]I co to jest dla niego 30 tys dolców ? Takimi pieniędzmi to on sobie dupsko wyciera.
Na słynnym filmiku podcierał dupsko 20-dolarówkami. Poza tym nie zarabia tyle co Floyd i ma co najmniej 5 bachorów na utrzymaniu (pewnie prześcignie Holyfielda). Ale faktycznie, 30k$ to nic w porównaniu do reputacji największego buraka boksu zawodowego.
http://www.bokser.org/content/2014/05/08...entsAnchor
Kolejny oburzony. Ktoś mi kurwa wytłumaczy co "rasistowskiego" jest w nazwaniu Meksykanina Meksykaninem czy Murzyna Murzynem ? Wszelkiej maści "kolorowi" trąbią o tym jacy dumni są ze swojego pochodzenia/koloru skóry, a kiedy takiego nazwiesz Murzynem to nagle dostaje bólu dupska, jakby był to powód do wstydu o.o .
(08-05-2014 09:06 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Ktoś mi kurwa wytłumaczy co "rasistowskiego" jest w nazwaniu Meksykanina Meksykaninem czy Murzyna Murzynem ?
Absolutnie nic. Ale Bronek mówił nie o Meksykanach tylko o "meksykańskich skurwysynach". Gdyby powiedział, że zamierza rozprawić się też z "polskimi skurwysynami", to też byś go bronił?
Czy on przypadkiem nie mówił o meksykańskim skurwielu ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie