Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adrien Broner
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ciekawostka. Wg Garczarczyka Broner waży w tej chwili jakieś 80 kg. Patrząc na poniższe zdjęcie, wydaje się to możliwe.
[Obrazek: broner2221.jpg?resize=405%2C244]
Toney II Big Grin
Co za typ. Nawet tego żelastwa nosi na szyi tyle co młody Floyd.. Jak cwel Mayweathera się prezentuje.
Może jeszcze nie Toney II, ale na tym zdjęciu jest większy niż Alvarez. Bronek stara się być kopią Floyda, ale zdaje się nie zauważać najważniejszej rzeczy, która przesądziła o jego sukcesie. Mam na myśli sportowy perfekcjonizm. Wyobrażacie sobie Floyda chodzącego z wywalonym bębnem?

Zresztą genów nie oszukasz. Spójrzcie na starego Bronka:
[Obrazek: Broner-Max-Brush.jpg]
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują , że Broner nie będzie potrafił w pełni wykorzystać swojego talentu przez brak dyscypliny treningowej i żywieniowej.Szkoda chłopak może nie będzie drugim Floydem, ale mógłby zaliczać się do czołówki P4P (3-5 miejsce).Cóż nie zmienia to faktu , że Maidane zdeklasuje lub znokautuję
Ja w to ciągle wierze że on w przyłości zostanie nawet NAMBER ŁAN P4P!
Tylko jego zachowanie czasami bywa żenujące i jak to mówi Metzger typowy ''bambus".
Jedank nie swoimi błazenadami on walczy w ringu. Przed Adrienem jet więcej niż za nim on ma dopiero 24 lata a za sobą już mistrzostwa w 3 kategoriach a to sporo ! jednak nie każdy tutaj to docenia. Pewnie przez to jak on sie zachowuje.

Nie ukrywam że aktualnie to mój ulubiony bokser i chłopaki stąd o tym wiedzą ale on imponuje mi każdą walką , jest jednocześnie szybki , silny i mobilny. Zdaje sie być kompletny choć na pewno nie tak genialny jak Floyd. Jego szczęka hmm? moim zdaniem wciąż niesprawdzona ale dowiemy sie co jest wart po walce z Maidaną bo z takim puncherem jeszcze nie walczył.
Racja ,Adrien zachowuje się idiotycznie ( filmik jak robi kupę,zaleciało straszną wiochą ) imo rapuje też słabo .Ale wierze ,że stać go na wiele więcej niż pasy w 3 kategoriach wagowych . Jak uważacie , Broner zdecyduje się na zaatakowanie pasów w kategorii 140 funtów ?
Ja tylko na to czekam. I jestem nawet pewien że zaatakuje junior półśrednią bo szkoda by było ją pominąc w swojej kolekcji.
Może walka z Petersonem o IBF ? bo do tej z Garcia raczej nie dojdzie i szkoda troche.

Może teraz trochę przesadze, ale w ewentualne potyczce w JUNiOR ŚREDNEJ z Moliną też bym go widział w roli faworyta. Ale to na pewno nie w tym czasie ,bo myślę że on dopiero sie próbuje sie zaaklimatyzować w półśredniej.
Zanim Broner będzie junior średnim to Molina będzie długo po utracie pasa i takiej walki nie będzie.
Peterson spokojnie do znokautowania , jakoś Lamont nigdy nie robił na mnie wrażenia,bokser przyzwoity ale z tego co kojarzę to często witał się z deskami . Na junior średnią nie ma się co porywać , jeszcze niedawno boksował w kategorii lekkiej . Ma chłopak czas , imo 140/147 są lepiej obsadzone więc wolałbym go oglądać w walkach z czołówką tych kategorii
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie