Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adrien Broner
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Chodzi już w ciężkiej?

Coś czuję, że jego kariera będzie wyglądała tak, że dostanie kogoś słabszego, wygra, ale po marnej walce, po czym rewanż z Maidaną, albo inne solidne wyzwanie i porażka przez KO. Z jego profesjonalnym podejściem to mógłby grać w curling o ile tylko lód wytrzyma taką masę.
Broner rzekomo miał dostać propozycje, od Roc Nation, Jay'a-Z podpisania kontraktu na 5 lat, za które dostałby 40 mln $
The Problem w jakimś amerykańskim programie, wyśmiał propozycje Rapera i Biznesmena, krótko wyrażając się w strone Jay'a , cyt:
Sśij mi......... Jestem pod skrzydłami najlepszego Managera, Ala Haymona
Mógłby się głębiej zastanowić, ekhm... co ja mówię, jakie zastanawianie, jakie myślenie, to przecież Broner... Ale gdyby już założyć, że nie byłby Bronerem, to powinien się zastanowić, bo 40 milionów za 5 lat to sporo, tym bardziej, że kwestią czasu jest kiedy ktoś go znowu obije i milionowe wypłaty się skończą. A nawet z nimi i tak nie zarobi tych 40 milionów przez 5 lat. To była dobra oferta.
no właśnie Krzych, Maidana czy Matthysse, kolejny raz sprowadzą go do pionu, i zaczną się wypłaty poniżej 100 tyś,, a w ofercie od
Jay-Z, ,miałby gwarant 40 bańiek
Dzięki swojemu zachowaniu na brak pieniędzy narzekał nie będzie w tej epoce głupoty(o ile nie będzie ich spłukiwał w toalecie...), pewnie nawet i po dwóch czy trzech porażkach będzie otrzymywał spore sumy, jest wystarczająco znany żeby nie spaść poniżej pewnych sum, ale jednak to ma się nijak do 40 milionów, gwarantowanych. No ale kontraktu z Haymonem przecież nie zerwie, a stosunek Ala do inicjatywy Jaya-Z najlepiej wyraża sytuacja Quillina.
Mnie to wlasnie zastanowilo, bo z wypowiedzi Bronera wynika ze srednio zamierza zarabiac ok 4mln za walke (uzyl porownania dwoch walk rocznie przez piec lat) i ze to malo.

Wiec chyba mysli ze za kazda walke bedzie kasowal 5-10mln co jest mozliwe tylko w polsredniej i ciezkiej i to z niektorymi przeciwnikami (do 147 sie nie nadaje choc z jego masa w HW cos zdziala).

Dodatkowo Broner zapowiedzial ze chcialby walczyc 4x w roku. Ciagle nie wiadomo w jakim limicie.


Nie ma co go skreslac w tak mlodym wieku ale tak sie stoczyc w rok to szkoda gadac...
Dlaczego Bronisław odrzucił taki kuszący kontrakt? 10 walk po 4 mln. $? Ano pewnie dlatego, że ta kasa byłaby uzależniona od wielu czynników z wygrywaniem walk na czele. Więc te 40 mln. $ nie byłoby sumą gwarantowaną tylko maksymalną jaką mógłby zarobić gdyby wygrywał wszystkie walki i spełniałby wiele innych warunków, wśród których prawdopodobnie znalazłby się zapis zakazujący zbliżania się do fastfoodów.
______________________________________________
EDIT: Bronek jeszcze parę dni temu proponował Jayowi-Z seks oralny, a dzisiaj już przeprasza i wyraża gotowość do rozmów.

Jay-Z: Yo, nigga. 40 mln. bucksów za 10 walk. Deal?
Broner: Fuck you, nigga. Ja mam Haymona, więc suck my dick... Chwila, chwila... Ile tych milionów?
To trochę śmieszne,Bronek chciał jako pierwszy zarobić miliard na ringu a teraz ma walczyć za takie drobne.
Broner zmienia swoje zycie. Z okazji zwiaznia sie ze stacja NBC majaca ponad 100mln odbiorcow, Adrien postanowil ulagodzic swoj wizerunek. Na konferencje otwierajaca przyszedl ubrany w garnitur jak pozostali bokserzy i wypowiadal sie w stonowany sposob o tym jak mu zalezy na nowej publice.

Zapowiedzial tez swe zwyciestwo nad Molina, ktory ponoc mu co chwila wrzuca jakies teksty.

Jak dlugo potrwa ta zmiana - nie wiadomo Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie